پایان خرداد آخرین مهلت ثبت‌نام در پنجمین همایش ملی علوم و نانوفناوری

تهران- ایرنا- ۳۱ خرداد آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات پنجمین همایش ملی و کارگاه های تخصصی علوم و فناوری نانو است که به صورت مجازی، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نمایندگی از انجمن نانوفناوری ایران برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه ستاد توسعه فناوری نانو، انجمن نانو فناوری ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین متولیان امر ترویج نانوفناوری در کشور و یکی از پویاترین انجمن های علمی در راستای دستیابی به اهداف عالی مصوب خود در زمینه اعتلای این شاخه نوین علمی در کشور، سلسله همایش های ملی و کارگاه های آموزشی علوم و فناوری نانو موسوم به NCWNN را برگزار کرده است.

پنجمین دوره این همایش به دلیل شیوع کووید-۱۹ در روزهای ششم تا نهم شهریور ماه ۱۴۰۰ توسط انجمن نانو فناوری ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی برگزار می شود.

محورهای  این دوره از همایش عبارتند از: نانومواد/نانوساختارها/سنتز و کاربرد،  نانوفناوری/انرژی و محیط زیست، نانوفناوری/ پزشکی و داروسازی، محاسبات و مدل سازی در مقیاس نانو ، نانوفناوری/تجاری سازی/اقتصاد و بازار.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات و آخرین مهلت ارسال پوستر و ارائه نهایی ۳۱ خردادماه در نظر گرفته شده و علاقه مندان باید به وب سایت این همایش به آدرس http://ins-conf.ir مراجعه کنند.

مقالات برگزیده در دو مجله دنیای نانو و نانومقیاس به چاپ خواد رسید،همایش دارای نمایه ISC است، شرکت در سخنرانی‌ها، همراه با اعطای گواهی حضور خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha