کرونا اردوهای سازمان جوانان هلال‌احمر را لغو کرد

تهران - ایرنا - اردوهای سازمان جوانان هلال‌احمر با توجه به شیوع بیماری کرونا، تابستان امسال برگزار نخواهد شد و «کاروان‌های نیکوکاری» جایگزین اردوها شده است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر  به برگزاری کاروان‌های نیکوکاری با مشارکت جوانان داوطلب هلال‌احمر اشاره کرد گفت: فعالیت این کاروان‌ها به این صورت است که جوانان از صبح در روستاها حاضر می‌شوند و تا بعدازظهر خدماتی را ارائه می‌کنند که هم اردو به‌ حساب می‌آید و هم خدمت به روستاییان است.

محمد گلفشان افزود: در این اردوها، سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، بسیج سازندگی و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به‌صورت ثابت همکاری خواهد داشت.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در خصوص واکسینه شدن جوانان داوطلب گفت: بیشتر  جوانانی که در این کاروان‌ها حاضر خواهند شد، جوانانی هستند که به‌واسطه حضور در طرح ناظران سلامت تا ماه آینده واکسینه می‌شوند و  با ایمنی بیشتر در این اردوها حضور خواهند داشت.

کاروان‌های نیکوکاری سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر از ابتدای تیر ماه به مدت یک روز و به شیوه اردوهای جهادی برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha