آزادکار تیم ملی: امیدوارم هر فردی که لایق است به المپیک برود

تهران- ایرنا- دارنده ۲ نشان برنز قهرمانی آسیا و ۲ برنز قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان اظهار امیدواری کرد ورزشکاری که لایق است دوبنده تیم ملی کشتی آزاد در بازی‌های المپیک را برتن کند.

امین طاهری آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم اعزامی به رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان در گفت‌وگو با ایرنا، گفت: رقابت‌های لهستان که مرحله آخر انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به توکیو است از امروز سه شنبه در شهر ورشو لهستان در وزن های ۵۷، ۷۰، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ آغاز  و فردا چهارشنبه در وزن‌های ۶۱، ۶۵، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵  برگزار می‌شود.

وی افزود: اکنون تیم ملی کشتی آزاد ایران در  لهستان اسکان دارد و امیدوارم کسی که لایق است دوبنده تیم ملی در  المپیک ۲۰۲۰ را بر تن کند و فرد انتخابی کادر فنی و کشتی ایران بهترین نتیجه را در المپیک کسب کند.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی از امروز- سه‌شنبه در لهستان آغاز  و مراسم قرعه کشی و وزن کشی پنج وزن نخست امروز برگزار می شود که محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی نمایندگان کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.

مسابقات پنج وزن دوم نیز فردا-چهارشنبه برگزار می‌شود و رضا اطری در وزن ۶۱ کیلوگرم، یونس امامی و مصطفی حسین خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم و امین طاهری و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به روی تشک می روند.

مراسم وزن کشی و قرعه کشی ساعت و رقابت ها از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران آغاز می شود

همچنین اختلاف ساعت وروشو با تهران 2:30 دقیقه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha