سرمربی بحرین: اشتباهات بازیکنان دلیل شکست مقابل ایران بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین گفت: در نیمه دوم بازی را به ایران باختیم و اشتباهاتی مرتکب شدیم که باعث شد چند گل دریافت کنیم.

به گزارش ایرنا، هلیو سوسا بعد از شکست سه بر صفر تیمش مقابل تیم ملی ایران اظهار داشت: در نیمه اول بازی خوبی مقابل ایران انجام دادیم و موفق شدیم چند موقعیت ایجاد کنیم. البته ایران هم موقعیت داشت. اما در نیمه دوم بازی را به ایران باختیم و اشتباهاتی مرتکب شدیم که باعث شد چند گل دریافت کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در این بازی به دنبال برد بودیم و برای تساوی وارد زمین نشده بودیم. در بازی رفت موفق شده بودیم ایران را شکست دهیم ولی در این بازی در نیمه دوم مرتکب اشتباهاتی شدیم و باختیم. بازی به بازی شرایط فرق می کند. اکنون ما ۱۲ امتیاز داریم و یک بازی پیش رو داریم و می‌توانیم امتیاز خود را به عدد ۱۵ افزایش دهیم و منتظر نتایج تیم های دیگر گروه باشیم. البته کارمان سخت است چون ایران و عراق ۲ بازی پیش رو دارند ولی ما یک بازی داریم.

سرمربی بحرین در ادامه بیان داشت: ما در این مسابقه تغییراتی در بازیکنان داشتیم و نسبت به بازی این تغییرات را انجام داده بودم. به بازیکنان در این بازی گفته بودیم از فضاهای کناری استفاده کنند و تاجایی که ممکن بود ‌آنها تاکتیک ها را در زمین اجرا کردند ولی کافی نبود و به خوبی نتوانستند برنامه ها را در داخل زمین اجرا کنند. ما در نیمه دوم ۲ تا سه موقعیت خوب خلق کردیم ولی قدر این فرصت ها را ندانستیم تا بازی با این نتیجه به پایان برسد.

وی درباره ستاره‌های تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: ما از فوتبال ۲ کشور متفاوت صحبت می‌کنیم. شما ببینید در ترکیب ایران بهترین گلزن و بازیکن فصل گذشته لیگ روسیه یعنی سردار آزمون حضور دارد. همچنین بهترین گلزن لیگ پرتغال یعنی مهدی طارمی برای ایران بازی می‌کند.

وی تاکید کرد: اخیرا گل طارمی به چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین گل سال لیگ قهرمانان انتخاب شد. بازیکنان ایران در بهترین لیگ‌های اروپا بازی می‌کنند و باشگاه‌های فوتبال ایران در بالاترین سطح فوتبال آسیا یعنی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و به مراحل بالا می‌رسند اما در مقابل بحرین تنها ۲ تیم باشگاهی دارد که در AFC کاپ بازی می‌کنند.

سوسا در پایان گفت: شما باید بدانید در گروه ۲ تیم قدرتمند ایران و عراق حضور دارند ولی ما با تیمی منسجم به مصاف این ۲ تیم بزرگ رفتیم و هیچ ترسی از این تیم‌ها نداشتیم. اما ما با شجاعت تمام تا پایان حضور داریم و به کارمان ادامه می‌دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha