طارمی: می خواهیم به عنوان تیم اول راهی دور بعد شویم

تهران - ایرنا - ملی پوش فوتبال کشورمان گفت: با کنترل بازی و ارائه یک برنامه از پیش تعیین شده برابر بحرین به یک پیروزی دلچسب دست یافتیم و حالا باید نشان دهیم به عنوان تیم اول از گروه صعود خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی طارمی بعد از پیروزی شیرین ایران برابر بحرین افزود: همین که توانستیم در این بازی پیروز شویم و دل مردم را شاد کنیم برایمان خوشحال کننده است. در نیمه اول با توجه به شرایط آب و هوایی هدفمان این بود که بازی را کنترل کنیم اما در نیمه دوم برنامه های خود را در زمین پیاده کردیم و به این برد شیرین رسیدیم. 

وی تاکید کرد: بحرین خیلی خوب بازی کرد و به نظرم یک تیم فنی بود. در این بازی همه بازیکنان تیم ایران خوب بودند. هدف ما این بود در شرایط سختی که هستیم دل مردم را شاد کنیم تا چند روزی در شادی فوتبال سهیم باشند. از مردم هم می خواهیم ما را دعا کنند و در این راه کنارمان باشند. 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: ما بر اساس یک برنامه تیمی پیروز شدیم، چه آن هایی که در زمین بودند و چه آن هایی که بازی نکردند در این موفقیت سهیم هستند. همه بازیکنان و اعضای تیم ستاره هستند و نباید فقط یک یا دو بازیکن را دید. حتی مدافعان تیم هم در این برد سهیم هستند. ما وظیفه داریم در کارهای هجومی برای گل زدن تلاش کنیم اما نباید از تلاش سایر بازیکنان غافل شد. 

طارمی در مورد اظهارات یکی از اعضای تیم عراق که برای ملی پوشان کشورمان کری خوانده بود، گفت: در دیدار با این کشور نشان می دهیم کدام تیم اول خواهد شد و کدام تیم در گروه دوم می شود.

وی افزود: دو بازی دیگر پیش‌ رو داریم ابتدا باید کامبوج که از عراق ضعیف‌تر است را شکست بدهیم و در دیدار آخر هم باید برابر تیم عراق به میدان برویم که برای ما سرنوشت‌ساز است. من کری نمی‌خوانم و هیچ‌وقت عادت به این کار هم ندارم اما می‌خواهیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت مصدومیت وحید امیری گفت: خوشبختانه همه بچه‌ها صحیح و سالم هستند، وحید گرفتگی در عضله هم‌استرینگ دارد و مصدومیت جدی نیست .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha