آزمون: توهین بحرینی ها را تلافی کردم

تهران - ایرنا - ملی پوش فوتبال ایران گفت: روزی که بحرینی ها به ما توهین کردند را فراموش نمی کنم و آن روز گفتم این توهین را تلافی می کنم، امروز همان روز است.

به گزارش ایرنا، سردار آزمون بعد از پیروزی ۳ بر صفر ایران برابر بحرین ادامه داد: خنده های بازیکنان بحرینی را در آن روز از یادم نمی رود، همان وقت به خودم قول دادم که این بی احترامی و توهین را در زمین فوتبال جبران کنم و بعد از گلی که زدم خندیدم و زمانی که بازیکن بحرین گفت چرا می خندید، گفتم دوست داریم و می خندیم. 

وی ادامه داد: این برد را به مردم خوب ایران تبریک می گویم، یک بازی مهم و حساس برای ما بود که خدا را شاکرم با برد ایران تمام شد. من به این تیم ملی افتخار می کنم و از این که در کنار آنها هستم خدا را شکر می کنم. تیم خوبی داریم و از این که در کنار هم هستیم لذت می بریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره پاس های مهدی طارمی در این دیدار تاکید کرد: مهدی یکی از با استعدادترین بازیکنان آسیا است و می‌تواند در تیم‌های خیلی بزرگتری بازی کند. خدا را شکر همدیگر را خوب می‌شناسیم و در موقعیت‌ها و در زمین خوب همدیگر را خوب پیدا می‌کنیم.

وی درباره محل بازی ایران و عراق هم گفت: ما به دنبال بهانه نیستیم . مشکلی نیست زیرا این شرایط برای ما و عراق یکسان است و زمین هم برای دو تیم یکی است. تمام تمرکز خود را روی این بازی می‌گذاریم و به سایر مسائل فکر نمی‌کنیم و تمرکز ما روی مسابقات است و به دنبال بهانه برای گرمای هوا و کیفیت زمین نیستیم. 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره تعویض‌های تیم ملی در نیمه دوم افزود: در تعویض‌ها خوب عمل کردیم. در بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم و گفتیم اگر فقط ۶۰ درصد خودمان هم باشیم این تیم را راحت می‌بریم و فقط باید به خودمان اعتماد کنیم . خدا را شکر این اتفاق افتاد و یک بازی مهم را بردیم. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha