اسکوچیچ: شایسته سه امتیاز بودیم؛ بُرد بسیار مهمی کسب کردیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: گربه سیاهی به نام بحرین را از بین بردیم و بُرد بسیار مهمی کسب کردیم.

به گزارش ایرنا، دراگان اسکوچیچ دوشنبه شب در نشست خبری پس از بازی مقابل بحرین، اظهار داشت: ابتدا به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها شایستگی کسب این پیروزی را داشتند و خوب کار کردند. شرایط باید به نوع دیگری می‌بود و ما باید میزبان می‌شدیم اما در شرایطی بسیار دشواری بازی کردیم.

وی در ادامه افزود: فشار زیادی روی ما بود و این به خاطر نتایج دور رفت بود. هر اشتباهی در خط دفاعی ممکن بود برای ما گران تمام شود و کارمان را تمام کند. یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم. ما گربه سیاهی به نام بحرین را در این کشور از بین بردیم. برد بسیار مهمی بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه خاطرنشلن کرد: تنها نکته منفی این بازی این بود که وحید امیری، یکی از بهترین بازیکنانمان را از دست دادیم و احتمالا در بازی های بعدی هم او را نداریم.

وی همچنین اذعان داشت: ارزش برد ما وقتی بیشتر می شود که توانستیم از سد تیم خوبی به نام بحرین بگذریم و از این بابت بسیار خوشحال هستیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: می توانستیم دو یا سه گل دیگر بزنیم. ایران تیم بزرگی است و انتظار داشتم که به برتری برسیم. به تیم حریف احترام می‌گذارم، اما برای تیم خودم ارزش زیادی قائل هستم.

اسکوچیچ در پایان گفت: ما فقط به بازی با کامبوج فکر می‌کنیم. تنها امروز بابت برد مقابل بحرین لذت خواهیم برد و خوشحالی می کنیم. از فردا کارمان را روی کامبوج شروع می‌کنیم. درباره اختلاف ما در بازی مقابل بحرین و کامبوج هم باید بگویم که شرایط ۲ تیم متفاوت بود.

تیم ملی فوتبال ایران از گروه سوم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا، موفق شد با حساب سه بر صفر بحرین را شکست داده و با ۱۲ امتیاز به رتبه دوم برسد.

سردار آزمون ۲ مرتبه و مهدی طارمی برای ایران موفق به گلزنی شدند. دیدارهای گروه سوم به میزبانی بحرین برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha