غلامرضا محمدی: هشت نماینده کشورمان آماده رقابت هستند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: هر ۸ نماینده کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های بین‌المللی زیلکوفسکی لهستان آماده رقابت هستند.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی روزهای ۱۸ و ۱۹ خردادماه در شهر ورشو لهستان برگزار می‌شود.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی و پیت لازینسکی لهستان جزو مسابقات رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی کشتی است و امتیاز آن در رنکینگ مدعیان در بازی‌های المپیک توکیو محاسبه می‌شود.

آخرین رقابت‌های کشتی دارای رنکینگ اتحادیه جهانی سه‌شنبه هفته آینده در ورشو پایتخت لهستان آغاز می‌شود و ۳۶۵ ورزشکار از ۴۴ کشور جهان حضور دارند.  

این پیکارها به دلیل امتیاز المپیکی از حساسیت زیادی برخوردار است و به عنوان رویداد نهایی امتیازدهی برای شناخت ۴ نفر برتر در بازیهای المپیکی در اوزان المپیکی محاسبه خواهد شد.  

«غلامرضا محمدی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روز گذشته بعد از چند روز پرواز از طریق استانبول به ورشو پایتخت کشور لهستان محل برگزاری رقابت‌های بین‌المللی جام زیلکوفسکی لهستان رسیدم. ملی‌پوشان کشتی امروز صبح تمرین کردند و علیرضا کریمی نیز در نوبت بعد از ظهر تمرین کرد و فردا (سه‌شنبه) مسابقات پنج وزن نخست برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در وزن ۹۷ کیلوگرم که مسابقات آن فردا برگزار می‌شود سه نماینده شامل محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی را داریم که شرایط هر سه نفر خوب است و باید فردا به مصاف حریفان بروند.

دارنده ۴ مدال نقره و برنز جهان ادامه داد: روز چهارشنبه و در روز دوم مسابقات که ۵ وزن دوم برگزار می‌شود نمایندگان کشورمان باید در سه وزن به مصاف حریفان خود بروند. در وزن ۶۱ کیلوگرم رضا اطری، در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین‌خانی و یونس امامی و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امین طاهری و امیرحسین زارع حضور خواهند داشت. خوشبختانه شرایط همه ملی‌پوشان خوب است و امیدوارم هر آنچه که به نفع کشتی است اتفاق بیافند و آرزوی موفقیت برای همه نمایندگان کشورمان را داریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha