همتی شعار تعامل در داخل تا جهان را اجرایی می‌کند

کرمانشاه - ایرنا- رییس ستاد انتخاباتی "عبدالناصر همتی" نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: همتی مصمم به اجرایی کردن شعار تعامل در داخل تا جهان است و برای آن برنامه های خوبی دارد که حتما عملیاتی می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "منصور سرمست" عصر دوشنبه در  حاشیه افتتاح ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی از نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه اظهار داشت: نگاه این نامزد انتخاباتی مبتنی بر تنش زدایی و تعامل با سایر کشورها و استفاده از ظرفیت‌های سیاست خارجی برای توسعه ملی است.

وی افزود: اعتقاد آقای همتی بر این است که سیاست خارجی باید به توسعه ملی و افزایش قدرت اقتصادی مردم منجر شود و هر اقدامی که بتواند در سیاست خارجی به تقویت قدرت اقتصادی مردم منجر شود باید آن را دنبال کرد.

سرمست خاطرنشان کرد: عمده مشکل جامعه ما که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مانند تورم، بیکاری، مشکلات بورس، مساله نقدینگی و سرمایه گذاری در حوزه اقتصادی است و همتی این توان را دارد که فارغ از هیاهو و جنجال‌های سیاسی مشکلات واقعی مردم را مدیریت و آن را رفع کند.

رییس ستاد انتخاباتی همتی یادآور شد: تقویت بخش خصوصی و کاستن از مداخله دولت در اقتصاد و نیز کنترل نقدینگی از طریق ابزارهای پولی و مالی با هدف کنترل و کاهش مشکلات اقتصادی مردم از دیگر رویکردهای اوست.

وی تاکید کرد: آقای همتی می خواهد از ظرفیت‌های کشور در داخل و خارج از کشور برای افزایش رفاه و آبادانی کشور استفاده کنند و برای این کار برنامه های خوبی دارد.

سرمست در پایان گفت: به فضل الهی ملت بزرگ ایران روز ۲۸ خرداد با حضور پرشور خود حماسه ای ماندگار خلق کرده و به دشمنان خواهند فهماند نسبت به آینده خود حساس بوده و اجازه نمیدهند دیگران برای آنها تصمیم گیری کنند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha