امیر سیاری: دستاوردهای گروه مخابرات فزاینده و جهشی است

تهران - ایرنا - معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دستاوردهای این گروه در حوزه کنترل فرکانس‌ها، زیرساخت های ارتباطی و شبکه‌های مخابراتی ثابت و سیار، فزاینده و جهشی است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری در بازدید از گروه مخابرات ارتش ضمن بررسی میزان آمادگی رزمی این گروه در مقابله با تهدیدات آفندی دشمن در حوزه تجهیزات و سامانه‌های تخصصی مخابراتی و ارتباطی، عملکرد دفاعی گروه مخابرات ارتش در یکسال گذشته را مورد ارزیابی قرار داد.

وی اظهار داشت: جای بسی خوشحالی است که گروه مخابرات ارتش در بسیاری از امور محوله، پیشرفت های قابل توجهی داشته است و بویژه در حوزه های تخصصی از جمله زیرساخت های ارتباطی، کنترل فرکانس ها و شبکه های ثابت و سیار مخابراتی به صورت  فزاینده و جهشی کار کرده  و دستاوردهای ارزشمندی به دست آورده است.

معاون هماهنگ کننده ارتش همچنین گفت: توجه ویژه به تعمیر و نگهداری خودرو های تاکتیکی و تجهیزات و تاسیسات ارتباطی نیز از جمله اقدامات اثربخش گروه مخابرات ارتش است که با بهره گیری از ظرفیت های موجود و با نگاهی جهادی انجام شده است که جای قدردانی دارد.

وی در ادامه با حضور در شهرک مسکونی شهید سرلشگر خشروی گروه مخابرات ارتش، مجتمع فرهنگی «الغدیر» و واحد «امر به معروف و نهی از منکر» این شهرک را افتتاح کرد.

دریادار سیاری در مراسم بهره برداری از این مجتمع فرهنگی که با حضور رییس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش برگزار شد، گفت: توجه به موضوعات فرهنگی در راستای ارتقای معنویت و بصیرت، آن هم در شرایط امروز، مساله ای بسیار حائز اهمیت است و امروز که مجتمع فرهنگی «الغدیر» با این زیرساخت و فضای بسیار مناسب و امکانات آموزشی و فرهنگی در شان خانواده های گروه مخابرات ارتش به بهره برداری رسیده است، موجب خرسندی است که باید از دست اندرکاران و تمامی عزیزانی که در این مسیر زحمت کشیده اند، قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نقش خانواده در ارتش جمهوری اسلامی ایران و در حفظ و ارتقای توان رزمی نیروها بسیار مهم و محوری است، گفت: مقام معظم رهبری بارها در این خصوص فرموده اند ۵۰ درصد موفقیت های نیروهای مسلح در عرصه های مختلف، مرهون خانواده های این عزیزان است.

سیاری ادامه داد: خانواده های سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران، خانواده هایی بسیار بابصیرت، انقلابی، ولایتمدار و پادر رکاب هستند و با همراهی و همدلی همیشگی خود، همچون گذشته، موجب درخشش روزافزون ارتش در عرصه های مختلف می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha