انتخاب آگاهانه وظیفه همه ایرانی‌ها در انتخابات پیش‌رو است

زنجان- ایرنا - رییس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان گفت: شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری مسئولیتی خطیر و انتخاب آگاهانه و درست وظیفه همه ایرانی ها در این انتخابات است.

حجت الاسلام محسن اسدی روز دوشنبه در نشست خبری با تشریح برنامه های علیرضا زاکانی، نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری افزود: اینکه ما رای بدهیم یک وظیفه است و اینکه رای درست داده و فرد اصلحی را انتخاب کنیم، وظیفه سنگین دیگری است.

رییس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان زنجان، با بیان اینکه ما باید در انتخاب خود به سه اصل، توجه ویژه داشته باشیم، اظهار داشت: اصل اول مردمی بودن است و باید شخصی را انتخاب کنیم که درد مردم را بداند و علاوه بر آن، خود را هم از مردم بداند نه جدای از مردم.

 وی اصل دوم برای یک انتخاب درست و اصلح را، متدین بودن آن شخص عنوان کرد و افزود: باید شخصی را انتخاب کنیم که متدین باشد و حلال و حرام را هم بداند چرا که امام صادق(ع) می فرمایند آنچه حلال خداست، تا روز قیامت حلال است و آنچه را که خدا حرام کرده است، تا ابد حرام است و بنابراین نباید حلال خدا را حرام و حرام او را حلال کنیم.

حجت الاسلام اسدی با تاکید بر اینکه، اصل سوم برای یک انتخاب درست، قدرت دفاع از حقوق مردم است، گفت: کسی که به عنوان رئیس جمهوری انتخاب می‌شود باید  قدرت داشته باشد تا از حقوق ملت دفاع کند.

وی در ادامه به ویژگی‌های دکتر زاکانی هم اشاره کرد و گفت: با توجه به شناختی که از دکتر زاکانی دارم و البته خود مردم نیز در چند روز گذشته از طریق فضای مجازی و نیز رسانه ها با دکتر زاکانی آشنا شده‌اند،  به صراحت عرض می‌کنم که دغدغه دکتر زاکانی این است که هیچ چیز جز توسعه عدالت، نباید مد نظر جمهوری اسلامی باشد.

رئیس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان زنجان، افزود: دکتر زاکانی با تاکید بر اینکه که من به دنبال  تحقق عدالت، استقلال و آزادی هستم، گفته است که  دولت می تواند کشوری را که دچار سرطان شده است درمان کند و کسی که می‌گوید، دولت نمی تواند هیچ کاری انجام دهد، نشانه بی کفایتی اوست.

وی در خصوص نبود ستاد تبلیغاتی دکتر زاکانی، که احتمال پوششی بودن این نامزد در اذهان مردم را افزایش می‌دهد، گفت:  شاید کسی باورش نشود که حتی پول یک استکان چای و یا یک عدد لیوان یک بار مصرف را هم نداده اند.

رییس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان زنجان، افزود: مردم عقل و شعورشان تا حدی هست که بتوانند درست را از نادرست تشخیص دهند و  اینگونه نیست که صرفا با دیدن یک عکس و بنر ویا ستاد تبلیغاتی، نامزد مد نظر  خود را انتخاب کنند.

وی در خصوص پوششی بودن علیرضا زاکانی به نفع سایر نامزدها هم گفت: ما علم غیب نداریم که بدانیم کدام نامزد تا پایان می‌ماند و یا به نفع دیگری، کنار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha