کرونا مانع از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات شطرنج استان سمنان شده است

سمنان- ایرنا- سرپرست هیات شطرنج استان سمنان گفت: این هیات از یک سال و نیم گذشته توسط سرپرست اداره می‌شود و شیوع کرونا مانع از برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس هیات شطرنج استان سمنان شده است.

سامان دعاجو روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: رئیس فدراسیون شطرنج نیز تا چند روز گذشته مشخص نبود و همین امر نیز موجب تاخیر در برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس هیات شطرنج استان شده بود و امید است این مجمع به زودی برگزار شود.

وی افزود: به دلیل گذر زمان زیاد از مجمع انتخاباتی رئیس هیات شطرنج استان ثبت نام نامزدهای این سمت در روزنامه باید تکرار می‌شد و ظهر دیروز مهلت ثبت نام به پایان رسید.

دعاجوگفت: مکان هیات و خانه شطرنج استان به صورت موقت به سالن غدیر واقع در بلوار بسیج شهر سمنان منتقل شده اما این مکان هنوز افتتاح نشده است.

سرپرست هیات شطرنج استان سمنان با بیان اینکه مکان جدید استانداردهای لازم برای ورزش شطرنج را ندارد گفت: ساختمان خانه تخصصی شطرنج سمنان فعلا در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان است و تا زمانی که این اداره به مکان اصلی خود نقل مکان کند، ساختمان خانه شطرنج در اختیار این هیات قرار نمی‌گیرد.

بیش از ۴۰۰ شطرنج‌باز دارای کد بین‌المللی در استان سمنان فعالیت دارند.

شطرنج بازان در همه رده‌های سنی شامل هشت تا ۱۸ ساله ، بزرگسال و پیشکسوت در استان سمنان مشغول به فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha