۲۸ ابتلای جدید کرونا در ایلام شناسایی شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۲۸ ابتلای جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این استان شناسایی شدند که با این احتساب مجموع مبتلایان به ۳۹ هزار و ۹۱ نفر افزایش یافته است.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی از کرونا ثبت نشده و تعداد فوتی های استان تا این لحظه ۷۹۶ نفر است.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۱۷ بستری جدید ناشی از کرونا در مراکز درمانی بستری شدند که با این احتساب تعداد بستری های موجود در استان به ۷۷ نفر رسید که این میزان نسبت به روزهای گذشته کاهش داشته است.

کریمیان با بیان اینکه بیشترین میزان بستری های استان مربوط به شهرستان ایلام با ۱۵ هزار و ۹۶۱ ابتلا است، گفت: از تعداد بستری های جدید طی شبانه روز گذشته در استان هفت نفر مربوط به این شهرستان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: همچنین از بستری های جدید چهار نفر مربوط به آبدانان،۲ نفر ایوان، ۲ نفر دره شهر، یک نفر دهلران و یک نفر نیز مربوط به مهران است.

وی با اشاره به رنگبندی کرونایی شهرستان‌های استان اضافه کرد: شهرستان های ایلام، دهلران و چوار در وضعیت نارنجی و آبدانان، دره شهر، بدره، ملکشاهی، مهران، سیروان، ایوان، چرداول و هلیلان در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha