۱۸ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 1036
کد خبر: 84356857
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۲ صندوق اخذ رای برای شهرستان کلاردشت پیش بینی شد

نوشهر - ایرنا - فرماندار شهرستان کلاردشت شمار شعب اخذ رای در این شهرستان را ۳۴ شعبه اعلام کرد و گفت که برای هر شعبه اخذ رای حدود سه صندوق پیش بینی شده است.

کامران پولادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در حوزه شهری حدود ۱۳ شعبه و روستایی نیز ۲۱ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است و دست کم ۷۰۰ نفر مسئولیت برگزاری این دوره از انتخابات را برعهده دارند.

وی با اشاره به احتمال حضور برخی از ویلاداران و رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در روز انتخابات ، اظهار کرد : به همین خاطر به منظور رعایت فاصله گذاری فیزیکی و براساس برنامه ریزی انجام شده تعداد ۱۰ صندوق به مجموع صندوق ها نسبت به دوره گذشته انتخابات اضافه شده است.

فرماندار کلاردشت ، شمار داوطلبان کنونی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان را ۲۰۸  نفر اعلام کرد و گفت که از این شمار ۲۹ داوطلب شورا در حوزه شهری و بقیه هم در حوزه روستایی  با همدیگر رقابت خواهند کرد.

پولادی افزود : در زمان حاضر به دنبال هم افزایی با عوامل برگزاری انتخابات و نشست های مختلفی که با فعالان رسانه ای و کاربران فضای مجازی در این شهرستان برگزار شده بستر برای برگزاری این دوره از انتخابات در این شهرستان مهیا است .

شهرستان کلاردشت واقع در غرب مازندران از یک نقطه شهری ، ۱۹ نقطه روستایی و نیز ۲۶ هزار نفر جمعیت برخوردار است  که دست کم ۱۰ هزار و ۴۰۱ نفر در حوزه شهری ساکنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری  همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha