مشارکت بوشهری‎‌‎ها در طرح ممنوعیت تردد کرونایی مطلوب بود

بوشهر-ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مشارکت مردم در اجرای طرح ممنوعیت تردد مقابله با کرونا در تعطیلی‌‎های اخیر مطلوب ارزیابی شد زیرا آنها در این ایام قانون را بخوبی رعایت کردند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حیدر سوسنی روز دوشنبه همزمان با پایان طرح ممنوعیت تردد سراسری در جمع خبرنگاران افزود: از ساعت ۱۲  دوازدهم خرداد طرح محدودیت تردد به استان‌ها همزمان با سراسر کشور، در ورودی‌های استان بوشهر اجرا شد که عمده هدف آن حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از بروز پیک پنجم بیماری کرونا است.

وی بیان کرد: از آنجایی که استان بوشهر از شمال با استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد، از شرق با استان فارس و جنوب با استان هرمزگان همسایه است از این رو کنترل ورودی همه شهرستان‎‌ها ضروری بود.

سوسنی با اشاره به کنترل دقیق ورودی و خروجی‌‏های استان بوشهر اظهار داشت: در طرح ممنوعیت تردد ۱۰ مرکز ایست بازرسی در همه شهرستان‌ها فعال شد تا از ورود خودروهای غیر بومی به استان جلوگیری شود.

وی بدون اشاره به شمار خودروهای اعمال محدودیت شده، اظهار داشت: در این چند روز تعطیلی‏‌هایی که گذشت بیشتر خودروهایی که وارد شده با پلاک غیر بومی به استان بوشهر ساکنان همین استان بودند.

طرح ممنوعیت تردد بین استانی به طور سراسری از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه آغاز و تا امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ ادامه داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha