۱۷ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 2232
کد خبر: 84356779
۰ نفر

برچسب‌ها

پروژه ورزشی ۳۵ میلیارد ریالی املش افتتاح شد

رشت - ایرنا - پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال روستای خرشتم شهرستان املش با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال صبح امروز دوشنبه با حضور مسئوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، این زمین که چندین دهه به صورت خاکی ازسوی فوتبالیست‌های املشی مورد استفاده قرار می گرفت، درسال گذشته با همت مسئوولان شهرستانی و استانی کلنگ احداث چمن مصنوعی آن برزمین زده شده تا با اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی از سهمیه اعتبارات وزارت نفت احداث آن انجام شود.

اما سپس با صرف اعتبار ۲۵ میلیارد ریال دیگر از منابع مازاد ارزش افزوده در نهایت آرزوی دیرینه مردم و جوانان روستای خرشتم امروز دوشنبه با چمن مصنوعی به حقیقت تبدیل شد.

فرماندار شهرستان املش دراین مراسم گفت: زیر ساخت‌های شهرستان املش نیاز به پیگیری‌های زیادی دارد و این مجموعه ورزشی که امروز شاهد افتتاح آن هستیم با همکاری و مساعدت مسئولان ورزشی استان گیلان، نماینده شهرستان و شهرستان املش و مساعی تمام مسئولان شهرستان املش به ثمررسیده است.

محمد رنجبر افزود: رویکردی جدیدی که درشهرستان املش رخ داده باعث گردید تا مسئوولان با وحدت رویه در یک راستا گام بردارند و مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنند.

نماینده مردم شهرستانهای املش ورودسر درمجلس شورای اسلامی نیز گفت: موضوع ورزش یک موضوع جدی و اساسی است که تا امروز توانستیم برخی از زیرساخت‌ها را در شهرستان املش فراهم کنیم که باید تلاش شود این شهرستان در حوزه ورزش به شاخص های مطلوب کشوری نزدیک شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصفری افزود: چمن مصنوعی این زمین ورزشی علیرغم تنگناهای دولت با تزریق مناسب و به موقع اعتبارات به بهره برداری رسید.

امام جمعه شهرستان املش هم اظهار داشت: ورزش مهمترین علل جلوگیری ازآسیب‌های اجتماعی است لذا پرداختن به این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

حجت الاسلام علی رنجبر توجه به ورزش درروستاها را نیز از اولویت هایی یاد کرد که مسئوولان شهرستان باید آن را مدنظر داشته باشند.

شهرستان املش با ۲بخش مرکزی و رانکوه و با جمعیت ۴۴ هزارنفر در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha