۱۷ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۰۵
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 84356489
۰ نفر

برچسب‌ها

 میانگین سرانه ایتام زنجانی افزایش یافت

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: با مشارکت مطلوب خیران و حامیان زنجانی میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد این استان به یک میلیون و ۲۳۶ هزار تومان افزایش یافت.

 هدایت صفری روز دوشنبه از مشارکت مطلوب حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین در استان خبرداد و افزود: در ماه مبارک رمضان سال جاری با ثبت نام  هزار و ۲۷۲ حامی جدید میانگین سرانه ایتام  زنجانی به بیش از یک میلیون و۲۰۰هزار تومان و میانگین سرانه محسنین نیز به  ۳۷۶ هزارتومان  افزایش یافت که نشان از همت وبزرگواری مردم شریف ونیکوکار استان زنجان دارد.
وی با اشاره به اینکه  رویکرد کمیته امداد بستر سازی برای افزایش زمینه مشارکت خیران ونیکوکاران در برنامه های اجرایی این نهاد است گفت: در خواست داریم حامیان عزیز دریچه رحمت  ومهربانی را به روی گل های بی باغبان بوستان مولی الموحدین و بر روی خود بازکرده ودر سایه همین نگاه و رفتار زیبا موجب آرامش بخشی به فرزندان عزیز ایتام ومحسنین شوند.
صفری  با اشاره به اینکه امروز در سایۀ نظام  مقدس جمهوری اسلامی، منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همت خیران، کمیته امداد مروج فرهنگ ناب علوی و فاطمی در حوزه یتیم نوازی و دستگیری از نیازمندان است، افزود:در ماه مبارک رمضان امسال هزار و ۲۷۲ حامی جدید حمایت از ایتام  وفرزندان محسنین را برعهده گرفته اند.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان افزود: در حال حاضر بیش از ۴هزارو۷۰۰یتیم وفرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند که بیش از ۲۵هزار حامی وخیر نیکوکار حمایت مادی ومعنوی این عزیزان را برعهده دارند.
مدیر کل کمیته امداد استان با تاکید براینکه کار خیر هیچ وقت تعطیل نمی شود، گفت: علاقه مندان و هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن گویای ۳۳۱۱۶، ارسال عدد۱به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ومراجعه به سایت ekram emdad.ir ویا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد ومراکز نیکوکاری نسبت به ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha