نماینده سبزوار: مردم خواهان شکل‌گیری دولتی انقلابی و جهادی هستند

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم خواهان شکل‌گیری دولتی انقلابی و جهادی هستند که برای حل مشکلات اقتصادی تلاش مضاعف کند.

بهروز محبی روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران سبزوار افزود: انتخابات ۲۸ خرداد برای کشور اهمیت زیادی دارد و مشارکت پرشور در این عرصه مهم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: چنانچه مشارکت در انتخابات پایین بیاید ضریب امنیت کشور و حاکمیت پایین می‌آید اما با افزایش مشارکت در این عرصه، امید دشمن به یاس و ناامیدی تبدیل می شود.

این نماینده مجلس با اشاره به برگزاری نخستین مناظره زنده تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در روز گذشته گفت: این مناظره سطح دولتمردان نظام جمهوری اسلامی را خیلی پایین نشان داد و فضای مناظره جدی نبود.

محبی با بیان این که موضوع اصلی این مناظره چالش‌های پیش رو اقتصاد کشور بود افزود: یکی از مشکلات اصلی کشور در این حوزه بازار سرمایه و بورس است که باید به دور از عوام‌فریبی برای آن راهکار اساسی اندیشیده شود.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای یک ساله مجلس یازدهم افزود: همسان سازی میلیون ها حقوق بگیر تأمین اجتماعی و رایگان شدن آب و برق برای خانوارهای کم مصرف ها از این موارد بوده است.

محبی افرود: همچنین ثابت نگه داشتن حق گمرکی برای دارو و تجهیزات پزشکی، تقویت بیمه کشاورزی، بخشودگی تسهیلات و رسیدگی به پرونده‌های کلان قاچاق برخی از  رویکردهای مجلس در بودجه ۱۴۰۰ بوده است.

مردم پیگیر برنامه و کارآمدی نامزدهای انتخابات هستند

دیگر نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس با اشاره به اهمیت رویداد انتخابات ماه جاری به ویژه انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم پیگیر برنامه و کارآمدی نامزدها هستند و به وعده‌های بدون پشتوانه توجهی نخواهند کرد.

علی اصغر عنابستانی افزود: یکی از چالش‌های جدی و کنونی کشور مشکلات اقتصادی و رفع گرفتاری واحدهای تولیدی است که بابد در عمل برای رفع این موارد برنامه ارائه و به آن عمل شود.

وی اضافه کرد: مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری خیلی مهم است و  در شرایطی که دشمن در پی دلسرد کردن مردم است همه مسوولان باید برای برگزاری  انتخابات پرشور تلاش کنند.

اختصاص ۱۵۰۰ میلیارد ریال به حوزه آب و فاضلاب غرب خراسان رضوی

نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس گفت: یکی از چالش های جدی در این حوزه انتخابیه مشکلات بخش آب و فاضلاب است که بدین منظور هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در بودجه امسال اختصاص یافته است.

عنابستانی افزود: با جذب  این اعتبارات توجه ویژه ای به رفع مشکلات آب و فاضلاب شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد می شود.

وی ادامه داد: تکمیل شبکه‌های فاضلاب محلات بهاران، قلعه نو دهراز و کلاته سفیر شهر سبزوار و بهسازی بخشی از خطوط  شبکه های انتقال و توزیع مجتمع های آبرسانی منطقه غرب خراسان رضوی از محل این اعتبارات اجرایی می شود.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha