۱۷ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۷:۴۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84356175
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت‌های ورزشی در خلخال از سرگرفته شد

اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: ادامه فعالیت‌های ورزشی از امروز در این شهرستان بلامانع است.

سیدناصر میرمرسلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ادامه فعالیت و بازگشایی اماکن ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در اماکن ورزشی دولتی و باشگاه‌های بخش خصوصی منعی ندارد.

وی اظهارکرد: صدور مجوز برای ادامه هرگونه فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌های دولتی و خصوصی ورزشی خلخال و یا دستورالعمل مربوط به تعطیلی و توقف تمرینات و مسابقات ورزشی براساس تصمیمات ستاد قرارگاه زیستی و فرماندهی مقابله با ویروس کرونا این شهرستان صورت می‌گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال با توصیه به متصدیان باشگاه‌های ورزشی دولتی و بخش خصوصی ، هیات‌های ورزشی و ورزشکاران خلخال در اطلاع از نحوه فعالیت‌های ورزشی در دوران کرونایی با مراجعه درگاه اطلاع‌رسانی اداره ورزش و جوانان و یا به خبرگزاری‌های رسمی و شناسنامه‌دار گفت: درج اخبار مربوط به نحوه فعالیت‌های ورزشی سایر مناطق کشور و استناد آن به این شهرستان از سوی منابع خبری غیررسمی و یا فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی محلی فاقد ارزش رسانه‌ای و خبری است.

میرمرسلی گفت: متصدیان باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله ضدعفونی اماکن ورزشی ، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توسط ورزشکارزان و رعایت استفاده از حداقل ظرفیت مکان‌های سر پوشیده برای ادامه تمرینات و مسابقات ورزشی هستند.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha