بازیکنان تیم فوتبال شهید قندی یزد آماده دیدار با نماینده قزوین هستند

یزد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال شهید قندی یزد گفت: بعد از چند روز که بازیکنان به خاطر بدهی باشگاه به آنها دست از تمرین کشیدند، شنبه شب با حضور در زمین شماره یک ورزشگاه شهید نصیری این شهر برای مسابقه در برابر تیم شمس‌آذر قزوین آماده شدند.

محمود انصاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرین تیم زیرنظر کادرفنی با حضور تمامی بازیکنان طبق برنامه و بر اساس بررسی  شرایط و وضعیت نقاط ضعف و قوت تیم حریف برگزار شد.

وی ادامه داد: هیات مدیره باشگاه از ابتدای لیگ تاکنون تمامی تلاش خود را صرف پیگیری و رسیدگی به مسایل  کادرفنی و بازیکنان کردند و این روند با همکاری تمامی اعضا همچنان ادامه دارد .

این فعال ورزشی اظهار کرد: مسابقات آینده تنها نماینده فوتبال یزد در لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور از اهمیت زیادی برخوردار است که کادرفنی و بازیکنان تمامی تلاش خود را صرف آن می‌کنند.

انصاری تصریح کرد: تاکنون برنامه‌های باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی و تیم فوتبال از سوی متولیان امر پیگیری شده و هدف تحقق اهداف برای موفقیت در لیگ و دفاع از نام استان یزد است.

بازیکنان تیم فوتبال شهید قندی یزد به خاطر پرداخت نشدن مبلغ قرارداد خود از سوی باشگاه چند روز از تمرین خودداری کردند.   

تاکنون اشاره‌ای به میزان بدهی باشگاه به بازیکنان که نماینده استان در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور هستند، نشده است .  

از هفته بیست و دوم لیگ دسته ۲ کشور فردا ( دوشنبه ) تیم شهید قندی از ساعت ۲۰:۲۰ در ورزشگاه شهید نصیری در یک بازی حساس خانگی میزیان تیم شمس‌آذر قزوین است .

این مسابقه را محمد ممتاز، مسلم فاضلی، امیر امیری و علی جمعه ( داور چهارم ) قضاوت  می‌کنند و ناظر بازی نیز فرهاد خوشنواز  است.

تیم قندی در گروه دوم با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، سرداربوکان، مس شهربابک، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم‌گروه است.

همچنین در گروه اول تیم‌های «ویستاتوربین » تهران، علم و ادب و محتشم تبریز، سپیدرود رشت، شهرداری بندرعباس ، شهرداری همدان، مس‌نوین کرمان، نفت و گاز گچساران، ملی حفاری اهواز، «آوالان» کامیاران ،  امید گناوه، ایرانجوان‌ بوشهر، اسپاد تهران و فولاد نوین اهواز حضور دارد .

رقابت‌ها  با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت و دوره‌ای پیگیری می‌شود و  در پایان سه تیم جواز حضور در لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور را کسب می‌کند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

       

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha