۱۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۱۹
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84355870
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرنگاران همچنان زیر تیغ یورش صهیونیست‌ها

تهران – ایرنا- رژیم صهیونیستی روز شنبه در اقدامی جنایتکارانه و برخلاف قوانین بین‌المللی و به منظور جلوگیری از پوشش جنایات خود، خبرنگار شبکه خبری "الجزیره" قطر را بازداشت کرد.

به گزارش ایرنا از شبکه الجزیره، نظامیان صهیونیست «جیفارا البدیری» خبرنگار این شبکه خبری را در محله شیخ جراح بازداشت کردند.

الجزیره اعلام کرد که نظامیان اسرائیلی در جریان متفرق کردن تجمع فلسطینیان در محله شیخ جراح در سالروز نکسه، البدیری را نیز مورد ضرب و جرح قرار داده و او را بازداشت کردند.

براساس این گزارش، نظامیان صهیونیست دوربین خبرنگار الجزیره را نیز شکستند.

این نخستین باری نیست که رژیم صهیونیستی مانع از فعالیت خبرنگاران مستقل برای پوشش دادن جنایت آنها در فلسطین اشغالی می‌شود.

رژیم صهیونیستی ۲۵ اردیبهشت ماه نیز در اقدامی جنایتکارانه «برج الجلاء» در غزه را که شماری از دفاتر رسانه‌های بین‌المللی در آن استقرار داشتند، هدف قرار داد.

برج الجلا مرکز استقرار خبرنگاران خارجی در غزه توسط هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفته است.

به دنبال این حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی شبکه الجزیره در بیانیه‌ای از سازمان ملل متحد خواست که از روزنامه نگاران حمایت کند.

الجزیره با وجود تخریب دفتر خود در غزه به بینندگان خود وعده داده بود که حقایق جاری در غزه و اراضی فلسطینی را برملا کند و اخبار این مناطق را پوشش دهد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha