درباره مشکلات بازی‌های فوتبال به‌زودی با مردم صحبت می‌کنم

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی در جهت منافع ملی حرکت می‌کند اما بعد این بازی‌ها درباره مشکلات، چالش‌ها و مسائل حقوقی به تفصیل با مردم صحبت می‌کنم.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، «شهاب‌الدین عزیزی خادم» پس از ورودش به بحرین و خطاب به کاروان تیم ملی فوتبال افزود: فدراسیون، فراجناحی و فراتر از سیاست است و صرفا در جهت منافع ملی گام بر می دارد. ما از هرگونه رفتار جانبدارانه پرهیز کرده و برای شادی ملت ایران تلاش می کنیم، در واقع همه این موارد را در کنار وظایف مدیریتی خود برعهده داریم.
وی ادامه داد: فدراسیون الهام‌بخش وحدت ملی و وحدت آفرینی است. بر همین اساس توکل ما به خداوند بوده و توسل ما به مقربین الهی و دعای خیر مردم است و انگیزه بالای بازیکنان تیم‌ملی برای شادی قلب مردم مثال زدنی است.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تیم‌ملی از لحاظ موقعیت فعلی در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار دارد،  فوتبال ایران تا به‌حال در چنین شرایط سخت و دشواری هم از بعد مسائل داخلی و هم ابعاد بین‌المللی نبوده و فصل حاضر فصل عبور از بحران است، در چنین شرایطی رویکرد فدراسیون تعاملی و هم افزایی بوده و در این مسیر حرکت می کند.
عزیزی خادم تاکید کرد: تیم‌ملی فوتبال ایران در آسیا محبوب و سربلند است و عبور از روزمرگی و موفقیت‌های موقتی و دستیابی به موفقیت‌های پایدار و مستمر، از اهداف بزرگ ما به شمار می رود.  وظیفه همه ما دمیدن شوق پیروزی‌ و امیدآفرینی است. فدراسیون فوتبال مملو از انگیزه بوده و واقع‌گرا و عملگرا رفتار می کند،  حرکت در مسیر درست با برنامه‌ریزی مناسب از مهمترین برنامه‌های ما است که به آن می پردازیم و  بعد از بازی‌ها، درباره مشکلات، چالش‌ها و مسائل حقوقی به تفصیل با مردم صحبت می‌کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha