۱۳۸ شعبه اخذ رای برای شهرستان دامغان تدارک دیده شد

سمنان- ایرنا- فرماندار دامغان با اعلام اینکه ۱۳۸ شعبه اخذ رای در این شهرستان تدارک دیده شده است، گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات دوره گذشته افزایش یافته است.

مهدی بندرآبادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۹۹ شعبه ثابت و سیار برای اخذ رای در حوزه اصلی و بخش مرکزی و ۳۹ شعبه برای بخش امیرآباد در نظر گرفته شده است. 

وی ادامه داد: از مجموع ۱۳۸ شعبه اخذ رای، تعداد ۷۰ شعبه شهری و ۶۸ شعبه روستایی است که از این تعداد ۳۶ شعبه سیار و ۱۰۲ شعبه به صورت ثابت کار اخذ رای را برعهده دارند. 

بندرآبادی اضافه کرد: به منظور سهولت در رای گیری و فراهم بودن شرایط اخذ رای، در انتخابات ۲۸ خرداد امسال سه شعبه سیار و ۶۷ شعبه ثابت شهری و همچنین در سطح روستاها ۳۳ شعبه سیار و ۳۵ شعبه ثابت تدارک دیده شده است. 

وی خاطرنشان کرد: مجموعه ستاد انتخابات شهرستان به منظور حضور پرشور مردم، تمام توان خود را به کار گرفته و از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات استفاده می‌کند. 

فرماندار دامغان تصریح کرد: در انتخابات پیش رو، حدود ۸۰۰ نفر از عوامل اجرایی، ۷۰۰ نفر از عوامل هیات نظارت و ۱۵۰نفر هیات بازرسی در برگزاری آن مشارکت دارند. 

به گزارش ایرنا، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی سال ۹۸ در حوزه انتخابیه دامغان، ۶۶شعبه اخذ رای ثابت و ۲۷ شعبه سیار وجود داشت که امسال به دلیل شرایط کرونا، تعداد شعب اخذ رای افزایش یافته است. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان، حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha