یوسفیان‌ملا: لاریجانی در جریان بررسی صلاحیت‌ها مظلوم واقع شد

تهران-ایرنا- عضو پیشین کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه آقای لاریجانی در جریان بررسی صلاحیت‌ها مظلوم واقع شد، گفت: خدا کمک کرد و از زبان عالی‌ترین مقام دینی این حقانیت بیان و حکم قضیه صادر شد و به اعتقاد ما موضوع حل و فصل شده است.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا روز جمعه با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب به خبرنگار ایرنا گفت: قابل تقدیر و تشکر است که معظم‌له هر زمان به هر ایراد و اشکالی پی می‌برند، بلافاصله برای حل آن اقدام می‌کنند و هیچ توجهی به ملاحظات در هیچ بعدی ندارند جز احقاق حق و این رویه واقعا دل هر حق‌طلبی را شاد می‌کند که رهبری هیچ ملاحظه‌ای جز اعتقاد و ایمان به حق ندارند.

عضو پیشین کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ایشان وقتی متوجه شدند دیگر نفرمودند که دیگر گذشته و عذرخواهی شود بلکه ایشان فرمودند که مطالبه من این است که دستگاه مسئول اقدام کند شورای نگهبان هم بلافاصله جواب دادند و گفتند ما نظر نهایی را به‌زودی اعلام می‌کنیم و همین یعنی نظری که داده شده نهایی نیست و نظر نهایی را اعلام می‌کنند این هم واقعاً دغدغه شورای نگهبان در اجابت اوامر مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه آقای لاریجانی در جریان بررسی صلاحیت‌ها مظلوم واقع شد، گفت: ما ۱۲ سال با آقای لاریجانی کار کردیم. بینی و بین‌الله ما می دانستیم آنچه که نسبت داده بودند،  واقعیت نیست و صحت ندارد. خدا هم کمک کرد از زبان عالی‌ترین مقام دینی این حقانیت بیان و حکم قضیه صادر شد و موضوع حل و فصل شد به اعتقاد ما تمام شده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری درباره مشارکت حداکثری و تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه و فضایی که طی روزهای اخیر در جامعه وجود داشت.

یوسفیان‌ملا ادامه داد: کاملاً نسبت می‌دادند و می‌گفتند که اصلاً کنار گذاشتن آقای لاریجانی دستوری هست که مثلاً افراد بخصوصی بالا بیایند. مشخص شد که چنین چیزی واقعاً نیست و آنهایی که چنین برداشتی داشتند و اشتباه فکر می‌کردند حتماً باید تجدید نظر بکنند.

وی عنوان کرد: از اینجا هم مشخص می‌شود این انتخابات انتخاباتی است که همه منتظر رای مردم هستند انتخابات واقعا «مهندسی شده» نیست و با اتفاقی که در فرمایشات رهبر معظم انقلاب افتاد دیگر این کلمه را باید کنار بگذارند.

عضو پیشین کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمدن مردم پای صندوق رای فقط یک راه دارد و آن ایجاد اعتماد عمومی است و این حرکت ایشان اعتماد عمومی ایجاد کرده است و کسی مدنظر نیست که انتخاب بشود یا نشود. هر کسی رای آورد او مدنظر است.

یوسفیان‌ملا اظهار کرد: بنابراین نظر، نظر مردم است  که به معنای تقویت جمهوریت است خیلی‌ها چنین تعابیری داشتند این تعابیر با فرمایشات و اقدامی که شورای نگهبان بلافاصله اعلام کرد جلسه را به‌زودی می‌گذاریم و نظر نهایی را اعلام می‌کنیم یعنی تبعیت کامل از نظر به حق مقام معظم رهبری.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha