امام خمینی عامل اتحاد و انسجام انقلاب اسلامی است

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الشتر گفت: امام خمینی (ره) عامل اتحاد، انسجام و پیروزی انقلاب و بازشناسی نقش ولایت فقیه در حکومت اسلامی است.

سرهنگ محمود یوسفوند روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همه ارزش های انقلاب اسلامی در وجود امام راحل تبلور داشت و در سالگرد ارتحال ایشان باید در تبیین آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی بیشتر بکوشیم.

وی افزود: به یقین خط امام و آرمان ‌های والای آن رهبر و راهنمای بزرگ پس از رحلت جانسوزش با زعامت رهبری عالمانه، آگاهانه و شجاعانه ‌جانشین خلف و شایسته او حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تداوم یافته و ملت همیشه بیدار و در صحنه ایران که اطاعت از ولی امر مسلمین را اطاعت از امام می‌دانند.

سرهنگ یوسفوند با بیان اینکه خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است، بیان کرد: مردی که قیامش را از پانزده خرداد ۴۲ آغاز کرد و در بهمن ۵۷ با به ثمر نشستن آن، گل لبخند را در سراسر عالم بر لبان تمامی مستضعفان و محرومان نشاند و نور امید را به قلوب افسرده شان ارزانی نمود.

وی اضافه کرد: قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد که به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت نه تنها زمینه سست شدن پایه های حکومت ستم شاهی را فراهم کرد بلکه زمینه احیای تمدن بزرگ اسلام را در جهان هموار ساخت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الشتر با اشاره به اینکه امت امام و شاگردان او از سرچشمه‌ فیاض آن موجود ملکوتی سیراب شده و عزت و کرامت اسلامی و انسانی خود را در آن جسته‌اند، افزود: اکنون ملتهای دیگر، حتی ملتهای غیرمسلمان، نسخه‌ی تعالیم انقلابی آن قائد عظیم را مایه‌ نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن یافته‌اند.

وی ادامه داد: امروز در حالی سی و یکمین سال ارتحال آن ابرمرد تاریخ معاصر را گرامی می‌داریم که در سایه هدایت‌ها و رهبری  حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) هویت اسلامی و مردمی انقلاب، حفظ و تحکیم شده و نظام مقدس جمهوری اسلامی به بالندگی و اقتدار در منطقه و جهان رسیده است.

 وی تاکید کرد: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای معرفی بیشتر امام راحل و راه ایشان به نسل جوان و مردم دنیاست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha