استانداری کرمان برای توانمندسازی نیروی انسانی دوره تخصصی برگزار می‌کند

کرمان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان گفت: با برگزاری دوره های تخصصی آموزشی بمنظور توانمندسازی نیروی انسانی گام برمی داریم و مهمترین اقدامات صورت گرفته اصلاح فرآیندهای فعلی است که در این رابطه باید فرآیندها شناسایی و مستندسازی شود.

یه گزارش ایرنا ، حمیده واعظی شامگاه پنج شنبه در خصوص هدف سفر یک روزه خود به شهرستان بم افزود: یکسری مسایل در حوزه فرمانداری بم بررسی شده است و در خصوص نیروی انسانی،آموزش منابع انسانی و نیروی فنآوری اطلاعات مقرر شد در حوزه های مختلف شهرستان را حمایت کنیم .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان خاطر نشان کرد: اصلاح فرآیندها در جهت ارتقا و بهره وری آن ها موثر خواهد بود تا بتوانیم نیروی چابک و متخصص در سیستم داشته باشیم و با برگزاری دوره های تخصصی عملکرد نیرو ارتقا پیدا کرده و اثربخش باشد.

او ادامه داد: گارکاه های تخصصی به صورت تیم ورکینگ در سطح استان برای همکاران درنظر خواهیم گرفت و فرمانداری ها در این خصوص در اولویت قرار دارند .

واعظی تاکید کرد: قدمت  بم یک بنای تاریخی جهانی است که می توانیم در جهت ورود گردشگر در این منطقه گام های موثری برداریم.

وی گفت : شهرستان بم به لحاظ کشاورزی در تولید انواع خرما توانسته به ۵۲ کشور صادرات خرما داشته باشد که طی رایزنی با سفیر ایران در مالزی مقرر شد با برنامه ریزی درست بتوانیم خرمای بم به مالزی بیشتر صادر شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان درخصوص کمبود نیروی انسانی در ادارات شهرستان بم گفت: سال گذشته آزمون سراسری استخدامی در دستگاه های اجرایی کشور از طریق سازمان سنجش و با نظارت وزارت کشور برگزار شد که خوشبختانه ۵۹ نفر در شهرستان های تابعه استان کرمان در این آزمون موفق شدند و دستگاه های دیگر نیز به همین شکل پذیرش نیروی انسانی خواهند داشت.

او دریاره ساختمان بخشداری دهبکری توضیح داد: بررسی کارشناسی لازم صورت گرفته و دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری پیگیر این مکاتبات است که برای اعتبار آن اقدامات لازم انجام شده و به مرحله تامین اعتبار رسیده است و مقرر شد از محل تملک دارای سرمایه و تعمیر و تجهیز نسبت به خرید ساختمان بخشداری دهبکری اقدام شود.

 واعظی همچنین درباره ساختمان فرمانداری بم که متعلق به دانشگاه علوم پزشکی بم است گفت بین استاندار و وزارت بهداشت تفاهم نامه ای صورت گرفته و مدارک باید ارسال شود تا بتوانیم اقدامات مفیدی برداشته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha