اسکوچیچ: از نتیجه راضی هستم؛ به قدرت‌مان ایمان داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: از نتیجه بازی مقابل هنگ‌کنگ و کسب برتری راضی هستم. به قدرت‌مان ایمان داریم و برای رسیدن به هدفمان از موانع عبور خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا؛ «دراگان اسکوچیچ» پنجشنبه شب پس از برتری سه بر یک ایران برابر هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲، اظهار داشت: از نتیجه بازی راضی هستم و برای شروع دور برگشت خوب بود. شرایط آب و هوایی سخت است اما به خوبی از پیس این مساله برآمدیم.

وی افزود: با تیمی بازی کردیم که اکثر دقایق را در یک سوم دفاعی خودش بود و کار را برای ما سخت کرد، چراکه آنها مقداری ضدفوتبال بازی کردند. این دیدار را بُرد خوبی تمام کردیم و به چند بازیکن اصلی هم استراحت دادیم تا برای دیدارهای بعدی آماده تر باشند.

این مربی کروات ادامه داد: تنها چیزی که رضایت نداشتم گلی بود که دریافت کردیم و نباید اینگونه گل بخوردیم ما باید در تمام زمان بازی تمرکزمان را حفظ کنیم. هنگ کنگ مدت زیادی بازی نکرده بود و ما اطلاعات چندانی از نحوه کار آنان نداشتیم.

سرمربی تیم ایران تصریح کرد: برتری خودمان را در طول مسابقه حفظ کردیم و شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و شرایطمان بسیار بهتر از حریف بود.

وی در خصوص کیفیت پایین زمین چمن ورزشگاه، گفت: فکر می‌کنم زمان کافی برای بهبود شرایط زمین نباشد و انتظار داشتیم شرایط همه یکی باشد. ما و عراق در این زمین بازی می‌کنیم و در این مورد قبلا صحبت کرده‌ام. در هر دو نیمه فشار را روی زمین حریف حفظ کردیم اما کیفیت زمین خوب نبود. ما باید ذهنمان به بازی خودمان باشد و به این مسائل فکر نکنیم. از حالا تمرکزمان به بازی با بحرین است و بازی به بازی پیش می‌رویم. تمرینات ریکاوری بسیار مهم است تا مسابقات را با موفقیت به اتمام  برسانیم.

اسکوچیچ در پایان عنوان کرد: نمی‌خواهیم دیدارها را با هم قاطی کنیم و هر بازی شرایط خودش را دارد. تیم خوبی داریم و به قدرت‌مان ایمان دارم تا از موانع عبور کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران، پنجشنبه شب در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ و در منطقه آسیا برابر هنگ کنگ به برتری سه بر یک دست یافت. این دیدار از گروه سوم برگزار شد و تیم ایران با برتری مقابل حریف، امیدهایش را برای صعود زنده کرد. دیدارهای این گروه در شهر منامه  بحرین در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha