عاملان قتل با سلاح گرم در تهران دستگیر شدند

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این هفته در ۲ حادثه مختلف در تهران بزرگ ۲ شهروند با سلاح گرم به قتل رسیدند، گفت: عاملان این حادثه ها با سرعت عمل پلیس دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سردار  حسین رحیمی روز پنجشنبه از دستگیری ۲ نفر که با استفاده از سلاح گرم ۲ شهروند تهرانی را (مقتول کارمند امام زاده صالح و کارمند یک شرکت خصوصی)  به قتل رسانده بودند، خبر داد و گفت: در طی هفته گذشته ۲ فقره قتل به وسیله سلاح گرم در تهران اتفاق افتاد که با سرعت عمل و دقت نظر کارآگاهان پلیس آگاهی عاملان قتل در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر جدیت پلیس در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، افزود: قاتل حادثه دوم علیرغم اینکه از تهران متواری و به استانی دیگر رفته بود دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه مجرمان این ۲ پرونده علت و انگیزه خود را مسایل شخصی عنوان کردند، خاطرنشان کرد: امروز پلیس به عنوان خدمتگزار مردم به حدی از توانمندی رسیده است که می تواند بسیاری از پرونده ها را حتی بدون کوچکترین سرنخی به سرانجام برساند همچنانکه در این ۲ پرونده هیچ سرنخ مشخصی از عاملانی که این حوادث را رقم زده بودند وجود نداشت.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه وجود سلاح در جامعه می تواند نتایج مرگباری را به دنبال داشته باشد، اظهار داشت: همواره اعلام کرده ایم که وجود سلاح در جامعه می تواند فاجعه بار باشد از این رو برخورد جدی با دارندگان سلاح های گرم و جمع آوری آن در دستور کار پلیس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha