۲ هزار مسکن محرومان تا پایان دولت دوازدهم در مازندران افتتاح می‌شود

نوشهر – ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت : تا پایان دولت دوازدهم ۲ هزار واحد مسکن محرومین در استان مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایرنا ، محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در آیین افتتاح هزار واحد مسکن محرومین استان مازندران با محوریت روستای « توساکله » بخش خرم آباد شهرستان تنکابن افزود : در سفر قبل مازندران مقرر گردید تا ۲ هزار واحد مسکونی برای خانواده هایی که توانایی مالی جهت ساخت مسکن را ندارند ، ساخته شود که امروز یک هزار از این واحد ها ساخته و تحویل این افراد شده است.

وی اظهار داشت : دولت دوازدهم در این هشت سال تلاش زیادی برای خانه دار کردن افراد کم درآمد که تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد هستند ، انجام داده است.

برای احداث هر یک از خانه های ۸۰ متری ۸۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده که ۳۰ میلیون تومان آن به صورت بلاعوض بوده است.

در آئین افتتاح این واحدهای مسکونی ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران ، نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ،  مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان تنکابن حضور داشتند.

معاون رئیس جمهوری در جریان سفر یک روزه خود به استان مازندران علاوه بر افتتاح چند طرح زیر بنایی در شهرستان های رامسر و تنکابن از چند عمرانی در دست اجرای در این منطقه بازدید می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha