فعال سیاسی:‌ حضور حداکثری مردم در انتخابات را تشویق می‌کنیم

شیراز- ایرنا- رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در استان فارس، ضمن تاکید بر لزوم کوشش همگانی برای مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه گفت:حضور مردم در پای صندوق‌های رای هم آینده کشور را تضمین می‌کند هم دشمن را ناامید.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید محی‌الدین طاهری، چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز افزود: قطعا ملت بزرگ ایران نیز همانند انتخابات گذشته و به رغم مواجهه با مشکلات و تنگناهای اقتصادی در این آزمون نیز سربلند خواهند بود.
وی، با اشاره به تشکیل شورای راهبردی ستاد انتخاباتی رئیسی در فارس به دستور این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: تشکیل این ستاد با هدف تلاش برای حضور حداکثری مردم و دعوت از آنها برای شرکت در این آزمون بزرگ است.
او گفت: همچنین به دنبال این هستیم تا شایستگی‌های نامزد مورد نظر خودمان را بدون تخریب دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مطرح و به عامه مردم منتقل کنیم تا آنها بتوانند با شناختی کامل، بهترین انتخاب را داشته باشند.
 

از روش‌های ناصحیح برای رسیدن به هدف استفاده نمی‌کنیم
مسئول ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در استان فارس هم، یکی از اهداف حضور این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در عرصه را ایجاد وفاق در جامعه دانست و گفت: از نگاه وی به رغم اینکه در کشور در سایه نظام اسلامی تاکنون پیشرفت‌های بسیاری داشته اما این پیشرفت‌ها در خور شان مردم نیست.
مجید فروردین افزود: رویکرد اصلی نامزد مورد نظر ما زدودن فقر و مقابله با فساد است و در این راه از تمام نیروهای انقلابی دلسوز و فساد ستیز برای حضور در صحنه دعوت کرده که پای کار بیایند.
وی گفت: به جز ستاد مردمی، دو تشکل جبهه انقلاب یکی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی و شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی نیز در عرصه فعالیت حضور دارند.
او افزود: از اینکه هر فرد یا گروهی بخواهند به شکل مستقل و انفرادی اقدام به تشکیل ستاد در حمایت از آقای رئیسی کنند استقبال می‌کنیم اما برای تشکیل ستاد به شکل تشکیلاتی شروطی داریم که شامل بی طرفی در قبال کاندیداهای انتخابات شوراها و عدم تشکیل ستاد انتخاباتی مشترک آقای رئیسی با هر کاندیدا یا لیست انتخابات شوراها است.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha