حضور باشکوه در انتخابات ۱۴۰۰ موجب ناامیدی دشمنان انقلاب می‌شود

گرگان - ایرنا - رییس ستاد انتخاباتی محسن رضایی میرقائد نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گلستان گفت که حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های اخذ رای انتخابات ۱۴۰۰ باعث قطع امید همیشگی دشمنان نظام از دستیابی به اهداف مستکبرانه خود در ایران خواهد شد.

حسین حقیقی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: مردم آگاه کشورمان در ۲۸ خرداد ماه امسال نیز همچون انتخابات های گذشته حضور باشکوه خود را در پای صندوق های اخذ رای به نمایش گذاشته و نظام را در برابر توطئه دشمنان بیمه خواهند کرد.

وی با اشاره به این که انتخابات ۱۴۰۰ از حساسیت ویژه ای نسبت به دوره های قبل برخوردار است از مردم ایران به خصوص گلستان خواست مشارکت باشکوه خود را در این صحنه و در حمایت از انقلاب بار دیگر به دنیا نشان دهند.

وی در خصوص برنامه های محسن رضایی میرقائد نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای گلستان گفت: ستاد این نامزد در ۱۴ شهرستان راه اندازی شده و ایشان برای توسعه همه جانبه این استان شمالی برنامه ۲۰۰ صفحه ای تدوین کرده است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ماه به صورت همزمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha