برترین برترین‌های کیک بوکسینگ کرمان معرفی شدند

کرمان - ایرنا - نخستین دوره رقابت های کیک بوکسینگ wka با عنوان برترین برترین های کرمان امروز(چهارشنبه) با معرفی نفرات برتر این رقابت ها به کار خود خاتمه داد.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی علی آبادی با برتری مقابل ابولفضل آتش پنجه در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، ابولفضل خواجه حسنی با شکست حریف خود محسن رضا بیگی در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم و اسدالله ترابی یا پیروزی بر سیدرضا دیبا در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان عنوان برترین برترین های کرمان در این مسابقات را تصاحب کردند.

محمدسعید زارع با برتری مقابل محمدحسین شیخ زاده در وزن منهای ۴۵ کیلوگرم، امیرمهدی هاتفی با برتری مقابل پیمان حسین زاده در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، حسین شول با برتری مقابل حسن شیخ زاده وزن منهای ۵۵ کیلوگرم جوانان و محمدحسین شیخ زاده با برتری مقابل عرفان مظفری در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم نیز در فینال رده سنی جوانان توانستند عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کنند.

همچنین ابولفضل علیزاده با شکست رامتین سهرابی در وزن منهای ۳۵ کیلوگرم نوجوانان به قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

رییس کمیته کیک بوکسینگ Wka شهرستان کرمان در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت کنندگان این مسابقات ۴۰ نفر از برترین برترین های کرمان بودند.

منصور صادقی افزود: این مسابقات با مجوز برگزاری از اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان و با همکاری شهرداری کرمان به علت شیوع ویروس کرونا در رینگ رزمی فضای باز برگزار شد.

وی ادامه داد: این مسابقات کیک بوکس در سیستم لوکیک در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در هشت وزن مختلف برگزار شد که نفرات برتر این دوره از رقابت ها با اهدای لوح و جام قهرمانی تقدیر شدند.

همچنین در این آیین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، روسای کمیته کیک بوکسینگ WKA استان کرمان، روسای هیات انجمن های ورزش های رزمی شهرستان، رییس هیات ووشو و هیات بیلیارد، بولس و بولینگ استان و سایر مسئولان حضور داشتند.

برترین برترین‌های کیک بوکسینگ کرمان معرفی شدند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha