رییس مجمع نمایندگان فارس: مردم مراقب دروغ‌پراکنی انتخاباتی باشند

شیراز- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت:برخی با جریان‌سازی با انتشار مطالب دروغ، کلاه بر سر مردم می‌گذارند و آرا را به نفع خود تمام می‌کنند که مردم باید مراقب این دروغ پراکنی‌ها باشند.

به استناد مطلب دریافتی، ابراهیم عزیزی در جمع فعالان سیاسی شهر زرقان با اشاره به نقش انتخابات در ۴۳سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت:با احترام به همه جریانات سیاسی، از مردم انتظار می رود انتخابات را جدی بگیرند  و خویشاوندسالاری و قوم سالاری را کنار بگذارند.

وی بیان کرد: امید است روز ۲۸خرداد روز ناامیدی دشمنان ملت ایران شود و انتخاباتی سالم و اخلاقی را شاهد باشیم که در این زمینه نقش نخبگان بسیار مهم است.

عزیزی گفت:‌کشور ما امروز علی رغم توفیقات بزرگ در بخش های مختلف، در حوزه هایی چون اقتصاد، صنعت و رفاه عمومی، دچار ضعف هایی است که این ضعف ها معلول برخی پدیده ها همچون اهمیت ندادن به انتخابات و حضور ناآگاهانه در این عرصه است.

او  تصریح کرد: ضعف مدیریت های امروز ناشی از انتخاب های اشتباه است.

نماینده شیراز و زرقان با اشاره به مردم وفادار و ولایتمدار زرقان گفت: شهر زرقان با وجود مردمی مومن و ولایتمدار همواره در تحولات کشور پیش رو بوده و در انتخابات آتی نیز انتظار می رود همچون گذشته حضوری چشمگیر و اثر گذار داشته باشند.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha