حضور حداکثری در انتخابات بدخواهان  نظام را ناامید می‌کند

خرم آباد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب ناامیدشدن بدخواهان نظام و دشمنان کشور می‌شود.

"خداداد والی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب نا امیدی دشمنان و بدخواهان انقلاب و ایران اسلامی می‌شود و این حضور دست ردی قاطعانه به دشمنان نظام و بیعتی مجدد با آرمان های مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید به افراد اصلح رأی دهند، عنوان کرد: دشمنان و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال عدم مشارکت حداکثری مردم و نشان دادن ناکارآمدی نظام هستند که وظیفه ماست با حضور حداکثری خود در انتخابات دست ردی به سینه دشمنان بزنیم.

والی با اشاره به نقش رسانه ها در برگزاری پرشور انتخابات، خاطرنشان کرد: به دلیل شرایط کرونایی، شیوه تبلیغات کاندیدها تغییر یافته و اکنون رسانه ها و فضای مجازی نقشی مهم در تبلیغ ها پیدا کرده اند بنابراین از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی انتظار می رود تا با رعایت قانون و پرهیز از تخریب دیگر کاندیدها تنها به معرفی آنها و دادن شور انتخاباتی به تنور انتخابات کمک نمایند.

وی با تاکید بر پرهیز از تبلیغات زودهنگام نامزدها، افزود: توصیه می شود نامزدهای شورای شهر شهرستان سلسله ضمن پایبندی به قوانین انتخاباتی از هرگونه تبلیغات زودهنگام چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی جلوگیری نمایند تا انتخاباتی سالم و پرشور در شهرستان برگزار شود. 

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha