آیندگان هرمزگان در برابر فولاد زرند کرمان مساوی شد

بندرعباس- ایرنا- تیم فوتسال آیندگان هرمزگان در نخستین دیدار مرحله پایانی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور دربرابر فولاد زرند ایرانیان به تساوی سه بر سه دست یافت.

به گزارش شامگاه سه‌شنبه ایرنا، شاگردان هادی بزوال شروعی خوبی را از آن‌ها شاهد بودیم اما در یک ضد حمله در دقیقه ۱۸ دروازه اش توسط «امیر علی محمدپور» گشوده شد. ونیمه نخست با همین تک گل به سود تیم فولاد زرند ایرانیان کرمان به پایان برسد. 
در نیمه دوم آیندگان هرمزگان توسط «محمد بنی اسدی» سرگروه خود گل مساوی را در دروازه حریف کاشت  تا بازی متعادل گردد. 
در ادامه باز این تیم فولاد زرند ایرانیان کرمان بود که توسط «حسین اکبرزاده» به گل دوم رسید اما این گل هم توسط «نوید آذری» از آیندگان هرمزگان پاسخ داده شد و ۲ تیم دوباره مساوی شدند.
  فولاد زرند ایرانیان رقم یک بار دیگر گل سوم خود را توسط «حسین اکبرزاده» برای سفید پوشان هرمزگانی گلزنی کرد تا دوباره آیندگان از حریف سرسخت خودش عقب بیفتد. 
اما در نهایت «مصطفی رحمانی زاده» گل مساوی را برای آیندگان هرمزگان به ثمر رساند تا این بازی در پایان سه بر سه مساوی شود و ۲ تیم امتیازها را تقسیم کنند.‌ 
مرحله پایانی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور با حضور  هشت تیم در ۲ گروه برگزار می‌شود و تیم آیندگان هرمزگان در گروه دوم با تیم‌های فولاد زرند ایرانیان ، پاس تهران و جندی شاپور دزفول هم گروه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha