فعال سیاسی: میزان مشارکت مردم در انتخابات دشمن را ناامید می‌کند

شیراز-ایرنا- فعال سیاسی و دبیر شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی استانی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رای بالای مردم در صندوق های رای، دشمن شکن و ضامن جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سیدمصطفی قاسمی این سخنان را شامگاه سه‌شنبه در آیین آغاز به کار این ستاد انتخاباتی  ستاد مرکزی مردمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد در شیراز بیان کرد.
قاسمی با اشاره به نگاه مردم به انتخابات پیش رو  به عنوان یک تکلیف الهی گفت: به اعتقاد من مشارکت مردم در پای صندوق های رای بیشتر از آنچیزی است که برخی از معاندان نظام  ادعا می کنند.
وی اظهار داشت : انتخابات یک وظیفه و تکلیف الهی  برای مردم جامعه است و مشارکت گسترده آنها می تواند نظام و انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان بیمه کند.
دبیر شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی استانی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نانزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه گفت: ابلاغ ستادهای مردمی شورای هماهنگی استان فارس و دو استان همجوار در ۴۸ ساعت گذشته صادر شده است.
قاسمی با اشاره افتتاح ستاد مرکزی شورای هماهنگی انتخابات رئیسی در استان فارس افزود: این ستاد کار هماهنگ کننده اقدامات تبلیغات را در سه استان برعهده دارد.
این. فعال سیاسی گفت: در سطح کلانشهر شیراز بیش از ۳۵ ستاد مردمی حامیان حجت‌الاسلام والمسلمین  رئیسی آماده شده است و در ۳۵ شهرستان دیگر استان فارس بدون  درنظر گرفتن بخش و روستا دبیر ستادها مشخص شده و احکام صادر شده  است و فعالیت‌ها در حال شکل گیری است تا در زمان رسمی تبلیغات اقدامات انجام شود.
وی همچنین گفت: دعوت مردم شیراز از حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی برای حضور در جمع مردم این کلانشهر به ایشان  ارسال شده است.
دبیر شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی استانی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی خاطر نشان کرد:  در استان‌های همجوار، فعالیت‌ها هماهنگ با استان فارس است  و در هرکدام از دو استان بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد  تلاش است فعالیت همتراز انجام شود.
قاسمی  با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در زمان ثبت نام در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کردند که خانه های مردم یک ستاد تبلیغاتی می تواند باشد،  گفت: هیچ منعی برای اقشار مختلف جهت  تشکیل ستاد های مردمی و حمایت از ایشان وجود ندارد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

فعال سیاسی: مشارکت مردم در انتخابات دشمن را نومید می‌کند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha