سرمربی تیم فجر شیراز: داور با بازیکنان تیم چوکا تالش مهربان بود

شیراز-ایرنا- سر مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در مورد قضاوت داور دیدار تیمش مقابل چوکا تالش اعلام کرد: داور با بازیکنان حریف مهربان بود اما برای ما سخت گیری کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی اصغر کلانتری شامگاه سه شنبه در ورزشگاه پارس در مصاحبه با خبرنگاران بیان داشت: هر چند تیمم پیروز شد اما بازیکنان حریف  در نیمه نخست با خطا از حملات سریع ما جلوگیری کردند و داور باید به آنها اخطار می داد و هیچ اعتراضی هم نکردیم.

وی اضافه کرد: خدا را  شاکریم توانستیم سه امتیاز حساس بگیریم و آن را تقدیم به هواداران تیم می کنم.

کلانتری ادامه داد: ۲ بازی گذشته آنها را آنالیز کرده بودیم، بیشتر سعی داشتند با ارسال های بلند، پرتاب اوت و ضربات ایستگاهی به گل برسند و ما نیز به خوبی اجازه ندادیم از این شیوه به گل برسند.

سرمربی تیم فجر با اشاره به اینکه در نیمه نخست هیچ عجله ای برای گل زدن نداشتیم ، گفت: سعی کردیم بازی را کنترل و از دروازه حفاظت کنیم و به آنچه می خواستیم رسیدیم ضمن اینکه حریف برنامه یارگیری نفر به نفر را در دستور کار قرار داشت.

کلانتری بیان کرد: همه برنامه ما به دلیل مشکلاتی که تیم چوکا داشت برای نیمه دوم بود که توانستیم ۲ گل بزنیم و این دیدار حیاتی را ببریم.

او اضافه کرد: بازی کردن مقابل تیم های پایین جدول که در خطر سقوط هستند به مانند مرگ و زندگی است اما بازیکنان با حوصله و منطقی به پیروزی رسیدند.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز شامگاه سه شنبه با ۲ گل  از سد تیم چوکا تالش گذشت و به صدر جدول نزدیکتر شد.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

تیم های چوکا تالش ، نود ارومیه و گل ریحان البرز در خطر سقوط قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha