درخشان: تیم ملی از نظر فنی هیچ کم و کاستی ندارد

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی فعلی ایران از نظر فنی و بازیکن هیچ چیزی کم نداشته و با داشته‌های خود هم عراق را شکست خواهد داد و هم بحرین را از پیش رو برمی‌دارد.

حمید درخشان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، درباره آغاز مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برای تیم ملی کشورمان در کشور بحرین و بازی روز پنجشنبه برابر هنگ کنگ اظهار داشت: به نظرم هنگ‌کنگ نمی‌تواند خیلی برای ما دردسر درست کند، تمام فکر و ذکر ما باید روی عراق و بحرین باشد.

وی ادامه داد: به صعود به مرحله بعد خیلی امید دارم به همین دلیل، اولین بازی با هنگ کنگ دست کم از نظر روحی خیلی می‌تواند به نفع تیم ملی باشد. امیدوارم که با اقتدار این تیم را ببریم و به فکر بازی‌های بعدمان باشیم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: تنها کاری که بچه‌های تیم ملی باید انجام بدهند این است که حتماً و تاکید می‌کنم حتما در تمام بازی ها با تمام قوا به زمین بروند و برای کشورمان بجنگند. ما باید آنقدر با اقتدار بازی کنیم که دیگر هیچ حرف و حدیثی نباشد. به خاطر همین اولین بازی بسیار اهمیت دارد.

درخشان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی توان شکست دادن عراق و بحرین را دارد؟ گفت: ما توان شکست دادن هر تیمی را در آسیا داریم و این دو تیم را هم به راحتی می‌بریم. تیم ما هم از لحاظ نفری و هم از لحاظ تاکتیکی از عراق و بحرین بهتر است و فوتبالی که بازی می کند در سطح آسیا بی نظیر است.

وی در خصوص اینکه با توجه به برگزاری بازی‌ها به میزبانی بحرین عمده نگرانی تیم ملی چیست؟ گفت: تنها چیزی که بسیار مهم است مسائل روحی و روانی است. تیم ما از نظر فنی چیزی کم ندارد و فقط باید مواظب باشیم که برای تیم ما حاشیه درست نکنند. البته بازیکنان به بلوغ کامل فکری رسیده‌اند و باتجربه شدند و وارد حاشیه نمی‌شوند.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص اینکه به خاطر شرایط کرونایی بازی ها بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود و همچنین تاثیر این مسئله روی عملکرد تیم ملی، عنوان کرد: این شرایط الان به نفع ما است. اینکه تماشاگر به ورزشگاه نمی‌آید خیلی به ما کمک می کند، انگار که ما داریم در یک زمین بی طرف بازی می کنیم اما با تمام این حرفا اطمینان دارم که با اقتدار به دور بعد صعود می کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha