۱۰ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۰۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84350730
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

همه باید در انتخابات احساس مسوولیت کنیم

کرج- ایرنا- نماینده اسبق ماکو چالدران پلدشت و شوط درمجلس هشتم شورای اسلامی گفت: همه باید برای شرکت درانتخابات ۲۸ خرداد احساس مسوولیت کنیم تا رییس جمهوری ایران با رأی بالا در دنیا از انقلاب، نظام و کشور دفاع کند.

سلیمان جعفرزاده عصر روز دوشنبه در نشست ستاد انتخابات حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دراستان البرزاظهارداشت: همه باید در پای صندوق‌های رأی حضورپیدا کنیم و حتی مردم را برای مشارکت گسترده دراین انتخابات حساس دعوت کنیم.

وی بی تفاوتی نسبت به انتخابات پیش رو را خواسته دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان از طریق رسانه های غربی به دنبال شرکت نکردن مردم در انتخابات هستند بنابراین همه باید نسبت به این رویداد سیاسی مهم احساس مسوولیت کنیم.

وی بیان داشت: با انتخاب افراد شایسته که امتحان خود را در راه خدمت به مردم پس داده اند می توان بستر رشد جامعه و رهایی مردم از مشکلات به علت مدیریت نادرست فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه هر گونه بی تفاوتی و انتخاب نادرست افراد در انتخابات ۲۸ خرداد می تواند خوشحالی دشمنان را به همراه داشته باشد، خاطرنشان کرد: باید در انتخابات هوشیارانه عمل کنیم تا پشیمان نشویم.

جعفرزاده تصریح کرد: در انتخابات نباید فریب وعده های پوچ نامزدهای انتخاباتی را بخوریم زیرا برخی از وعده های حمایت مالی که داده می شود هیچگونه پشتوانه مالی برای تحقق آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شرکت گسترده در انتخابات، قدرت چانه زنی نظام در سطح بین‌المللی را افزایش داده و منشا تحولاتی مثبت در کشور می شود، اضافه کرد: دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم و پایین آوردن مشارکت در انتخابات هستند، لازم است برای تشویق مردم به حضور در پای صندوق‌های رأی تمام تلاش خود را بکار گیریم.

وی ادامه داد: با شرکت گسترده در انتخابات، می‌توان مانند گذشته نقشه شوم دشمنان را برای ضربه زدن به نظام اسلامی خنثی کرد.

نماینده سابق ماکو چالدران پلدشت و شوط در مجلس هشتم شورای اسلامی افزود: مردم برای انتخاب نماینده اصلح درانتخابات بویژه ریاست جمهوری به برنامه هایی که از سوی نامزدها ارائه می گردد با دقت بیشتری توجه کنند زیرا برنامه ای قابل عملیاتی کردن است که روی آن کار تحقیقاتی توسط تیم تخصصی صورت گرفته باشد.

وی یادآورشد: مهمترین خواسته مردم از دولت آینده کارکردن برای مردم برای رفع مشکلات جامعه است لذا فردی که برای ریاست جمهوری آینده ایران انتخاب می شود باید روحیه جهادی و خدمت به مردم داشته باشد تا بتواند برای مردم کار کند و برای رسیدن به اهداف خود و یا جریان سیاسی خاصی به میدان انتخابات نیامده باشد.

وی به حضور همه نامزدهای انتخاباتی با سلایق مختلف به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و عنوان کرد: برای ریاست جمهوری صلاحیت ۷ نفر از سوی شورای نگهبان تایید شده است و مردم با داشتن علائق سیاسی مختلف می توانند نامزد مورد نظر خود را برای ریاست جمهوری انتخاب کند.

جعفرزاده تاکید کرد: حفظ نظام جمهوری اسلامی از واجبات است و مشارکت حداکثری در انتخابات لازمه حفظ نظام و بسترساز ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha