صباحی فرد: برای مدیریت نبردهای پدافندی به افسران کارآزموده نیازمندیم

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: در صحنه‌های نبرد پدافندی، ثانیه‌ها و لحظه‌ها در تصمیم‌گیری‌ها بسیار مهم است و برای مدیریت این صحنه‌ها به افسران کارآزموده و آب‌دیده نیازمندیم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در همایش همتاسازی مدیران میانی پدافند هوایی گفت: افسران و مدیران باید هر لحظه برای مدیریت صحنه‌های نبرد واقعی آماده باشند و از هر فرصتی برای دریافت دانش و فنون اجرای ماموریت‌های رزمی - عملیاتی و دانش‌های تجربه محور استفاده کنند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر اینکه در صحنه‌های نبرد پدافندی، ثانیه‌ها و لحظه‌ها در تصمیم‌گیری‌ها بسیار مهم است و برای مدیریت این صحنه‌ها به افسران کارآزموده و آب‌دیده نیازمندیم، خاطرنشان کرد: تمام مدیران رده ‌های بالا و میانی پدافند باید با اصول تعاملات و تشریفات آشنا بوده و در اجرای پروژه‌های اقتصادی و برنامه‌های فرهنگی از دانش روز و توان بهره‌گیری از ظرفیت‌ها بهره‌مند باشند.

سرتیپ صباحی‌فرد تصریح کرد: در نیروهای مسلح به ویژه در پدافند، فارغ‌التحصیلی از دانشگاه یا مراکز آموزش درجه داری پایان کار و آخر راه نیست و افسران و درجه‌داران باید از هر فرصتی برای ارتقاء دانش و توان خود استفاده کنند که مطمئناً این شرایط باعث ارتقای منزلت و راندمان سازمانی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به تدابیر داهیانه فرماندهی معظم کل قوا در متن بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: باید همه آحاد درجه‌داران، افسران و فرماندهان، این منشور تمدن ساز را سرلوحه‌ امور و کارهای خود قرار بدهند که مطمئنا سعادت و پیروزی همه ما به اجرای دقیق آن بستگی دارد.

همایش همتاسازی مدیران میانی پدافند هوایی برای انتقال انواع دانش و فنون از رده‌های بالا به رده‌های میانی به مدت سه روز در ستاد پدافند هوایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است و معاونت‌های تخصصی، در کارگاه‌های مختلف دستاوردها و تجربیات سال‌های گذشته و چشم‌ اندازهای آینده را در اختیار مدیران میانی قرار می دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha