۱۰ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84350142
۰ نفر

برچسب‌ها

 بیش از ۱۷۹ کیلوگرم تریاک در نایین کشف شد

اصفهان- ایرنا - فرمانده انتظامی نایین در شرق استان اصفهان از کشف بیش از ۱۷۹ کیلوگرم تریاک از خودروهای عبوری و یک خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرگرد هادی کیان مهر روز دوشنبه به ایرنا گفت: ماموران انتظامی مستقر در سه راهی چوپانان شب گذشته هنگام کنترل و بررسی خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پراید مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی خودروی یاد شده موفق به کشف ۸۵ کیلوگرم تریاک این خودرو شدند  و در این رابطه ۲ نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی نایین گفت: راننده  قصد داشت این مقدار مواد مخدر را از استان‌های شرقی و جنوبی به شهرهای مرکزی کشور منتقل کند.

کیان مهر افزود: همچنین در بازرسی از ۲ دستگاه سواری و یک وانت در سه راهی چوپانان ۸۵ کیلو و ۹۱۰ گرم تریاک که داخل بار و صندوق جاساز شده بود، به دست ماموران افتاد و در این رابطه ۳ نفر دستگیر شدند.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان نایین از دستگیری و انهدام پاتوق خرده فروش مواد مخدردریکی از محله‌های نایین خبرداد.

سرهنگ هادی کیان مهر گفت: در پی گزارش‌های واصله از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر تبدیل یک باب واحد مسکونی در یکی از محله‌های نایین به پاتوق خرده فروش مواد مخدر و در پی آن نارضایتی مردم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی یک نفر از اعضای اصلی پاتوق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهم ۸ کیلو و ۹۴۰ گرم  انواع مواد مخدر کشف شد.
و ی تصریح کرد: در این عملیات خرده فروش موا مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha