معاون شهردار: ۶۰۰ نقطه کرمان به نصب تبلیغات انتخاباتی اختصاص یافت

کرمان - ایرنا - معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: ۶۰۰ نقطه جهت نصب سازه‌های تبلیغاتی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در مناطق پنج‌گانه شهر کرمان در نظر گرفته شد.

به گزارش ایرنا، رامین امیرمداح روز دوشنبه در جمع رسانه ها با بیان اینکه داوطلبان و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات می‌توانند از این فضاها جهت نصب تبلیغات خود استفاده کنند، بر ضرورت رعایت اخلاق در انتخابات تأکید کرد و افزود: از نامزدها و مسئولان ستادهای انتخاباتی آن‌ها تقاضا داریم در تبلیغات خود، مراقب منابع و امکانات شهری باشند و از آسیب زدن و خسارت به امکانات شهری خودداری کنند.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، جلوگیری از تخریب سیما و منظر شهری در ایام انتخابات را ضروری دانست و تصریح کرد: افرادی که کاندیدای عضویت در شورای اسلامی شهر شده‌اند، به طور قطع باید دلسوز شهر باشد و از نازیبا کردن آن بپرهیزند.

امیرمداح با تأکید بر اینکه نصب پوسترها و بنرهای تبلیغاتی در جاهایی غیر از نقاط مشخص‌شده توسط شهرداری، موجب هدردهی وقت و هزینه کاندیداهای انتخابات می‌شود، تصریح کرد: در صورتی که پوستر و بنرهای تبلیغاتی کاندیداها در جایی غیر از نقاط مشخص‌شده نصب شود، بلافاصله امحا شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

وی بیان داشت: معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان با تمام توان در حال آماده‌سازی شهر برای تبلیغات انتخاباتی است و امیدواریم شاهد انتخاباتی پُرشور در کنار رعایت انضباط و زیبایی شهر باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha