حضور حداکثری مردم در انتخابات شکست دشمنان را آشکار می‌کند

اصفهان- ایرنا- امام جمعه نایین گفت: حضور گسترده و با شور و نشاط مردم در انتخابات پیش رو شکست دشمنان را آشکارتر خواهد کرد.

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام سید علی سجادی  روز دوشنبه در جمع هیات امنای حسینیه‌ها و هیأت‌های مذهبی شهرستان نایین افزود: حضور گسترده و فراگیر مردم همراه با شور و نشاط انقلابی در انتخابات، از پویایی جامعه ایرانی، علاقه‌مندی مردم به سرنوشت خویش، وحدت و انسجام ملی و پیوند محکم ملت با نظام حکایت می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه هرچه حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد، شکست دشمنان آشکارتر خواهد بود، افزود: انتخابات مثل شب قدر است که آینده انسان در آن رقم خورده می‌شود؛ ما باید آینده خود را با حضور در پای صندوق‌های رای و با انتخاب اصلح رقم بزنیم.

امام جمعه نایین تاکید کرد: داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراها از تخریب همدیگر پرهیز کنند و ارزش‌های انقلاب و نظام را زیر سووال نبرند.

حجت الاسلام سجادی گفت:  هدف اصلی دشمنان جلوگیری از مشارکت گسترده مردم در انتخابات است، در چنین شرایطی باید شهروندان ایرانی همراه با بصیرت و برای تقویت نظام و قوی شدن ایران پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند.

وی با تاکید بر اینکه دواطلبان انتخابات ریاست جمهوری و شوراها باید توجه جدی و عملیاتی برای ریشه کنی فقر و فساد عزم داشته باشد، افزود: کسی باید انتخاب شودکه  به حال قشرهای محروم و مستضعف دل بسوزاند و توجه به دین، انقلاب، دنیا، معیشت و عزت مردم را مدنظر داشته باشد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، اولین میان‌دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha