پیشکسوت دوچرخه‌سواری: احیای دوباره این رشته نیاز به زمان دارد

تهران - ایرنا - پیشکسوت دوچرخه سواری ایران با اشاره به حضور «محمود رشیدی» به عنوان رییس جدید این فدراسیون گفت: در حال حاضر پایه‌های فدراسیون سست و متزلزل است و احیای آن نیازمند زمان بوده و یک شبه همه چیز درست نخواهد شد.

«امیر زائر رفیعی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تصریح کرد: حضور رشیدی را به فال نیک می‌گیریم اما  او کار سختی پیش رو دارد چرا که مدت هاست از روزهای خوب و خوش خود دور شده‌ایم و برای آنکه دوباره شاهد موفقیت این ورزش و قهرمانان آن باشیم باید کمی صبر و حوصله به خرج داد.  امیدوارم با آمدن او و حمایت هایی که به همراه دارد خاطرات خوش گذشته را برای جامعه دوچرخه سواری زنده کند.

وی ادامه داد: بدون شک برای موفقیت در یک رشته نیازمند حمایت و پشتوانه هستیم، خوشبختانه مسوولان ورزش کشور این حمایت را نشان دادند و امیدوارم رشیدی با این پشتوانه بتواند موفقیت و اعتلای دوچرخه سواری را رقم بزند.

رفیعی تاکید کرد: به نظرم رشیدی با سابقه‌ای که در ورزش دارد، می‌تواند گام‌های موثر و خوبی را بردارد و حامیان مالی را به دوچرخ‌سواری بیاورد و در کل رونق را دوباره به این رشته بازگرداند. متاسفانه فدراسیون در سال‌های گذشته رو به افول رفت و نتوانستیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.

وی گفت: امیدوارم رشیدی برای دوچرخه‌سواری مانند داورزنی در والیبال باشد که با حضورش موفقیت و سربلندی را به ارمغان آورد، همه ما در مجموعه دوچرخه‌سواری برای کمک به او آماده هستیم، چرا که دلمان برای دوچرخه‌سواری و موفقیت قهرمانان کشورمان می‌تپد. البته یک نکته را نباید فراموش کرد که در حال حاضر پایه‌های فدراسیون سست و متزلزل است و احیای آن نیازمند زمان بوده و یک شبه همه چیز درست نخواهد شد.  

مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه‌سواری پنجم خرداد با حضور «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، «کیکاوس سعیدی» دبیر کمیته ملی المپیک و سایر اعضا در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که طی آن «محمود رشیدی» با کسب ۲۷ رای رئیس چهار سال آینده این فدراسیون شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha