۹ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۵
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 84349242
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

واژگونی خودروی سواری در شاهرود چهار مصدوم داشت

شاهرود - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: چهار مصدوم واژگونی خودروی تیبا با بالگرد اورژانس هوایی شاهرود برای ادامه مداوا به بیمارستان امام حسین(ع) این شهر منتقل شدند.

فرحناز جان محمدی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واژگونی خودروی سواری ساعت ۱۶ و هشت دقیقه، پنج کیلومتر بعد از جاده طرود به سمت شاهرود رخ داد.

وی با بیان اینکه یکی ازمصدومان بر اثر ترومای شدید بدحال است، ادامه داد: با حضور  به موقع نیروهای پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای طرود در محل حادثه ، اقدامات نخستین انجام گردید.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود اظهار داشت: مصدومان این حادثه پس از رسیدگی های تخصصی  کارشناسان پایگاه اورژانس جاده ای طرود، برای کاهش زمان انتقال، با بالگرد اورژانس هوایی شاهرود به بیمارستان اعزام شدند.

محور شاهرود - طرود از راه های پرتردد به سمت استان های جنوبی کشور است.

 هر ساله حدود ۲۰ میلیون رفت و آمد در مسیر  تهران به مشهد انجام می‌شود و حوادث رانندگی متعددی در جاده های شرق استان سمنان به وقوع می پیوندد. 

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده‌ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات‌رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha