امضاء تفاهمنامه بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجمن دانش بنیان‌های سلامت

تهران- ایرنا - دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران، با هدف فعالیت‌های آموزشی، فناورانه و کارآفرینانه تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران بین حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران منعقد شد.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی در حوزه سلامت است.

براساس این تفاهم‌نامه مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران اختصاص می یابد تا فعالیت های مشترک دانشگاه و این انجمن صورت گیرد.

براساس این تفاهم نامه انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می‌شود تا از طریق متخصصان و مشاوران خود، نسبت به ارایه مشاوره های رایگان لازم به فناوران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مرتبط در حوزه سلامت اقدام کند.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود تا طرح‌های ارایه شده فناوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر را که آمادگی لازم برای ورود به عرصه تجاری دارند، به طور رایگان بررسی و در رویدادهای کمیته تجاری سازی انجمن در معرض بررسی سرمایه گذاران بزرگ حوزه سلامت قراردهد.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود رایزنی لازم با چهار صندوق از صندوق های فناوری سلامت و حداقل دو بانک از بانک های همکار برای اخذ تسهیلات لازم به طرح ها و شرکت های مستقر در دانشگاه را انجام دهد.

همچنین انجمن متعهد می شود تا در مورد همکاری فناوران دانشگاه در شرکت های صنعتی حوزه سلامت، رایزنی های لازم را انجام دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha