حضور حداکثری مردم در انتخابات نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه سرپل‌ذهاب حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد امسال را باعث خنثی شدن نقشه‌های شوم دشمنان نظام اسلامی دانست و گفت: مشارکت گسترده همچنین کشور را در مسیر پیشرفت قرار می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز یکشنبه در جلسه هم اندیشی بزرگان و جوانان سرپل‌ذهاب برای حضور حداکثری در انتخابات افزود: انتخابات در آینده کشور مهم و تاثیرگذار است از این رو برای باشکوه برگزار شدن آن،  باید تدابیر مهمی اندیشیده شود.

وی اظهار داشت: مردم باید برای انتخاب اصلح براساس معیارهای اعلامی از سوی رهبر معظم انقلاب،  حضوری آگاهانه در پای صندوق‌های رای در انتخابات ۲۸ خرداد داشته و حماسه‌ای جاودان خلق کنند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب تاکید کرد: شرایط کنونی جامعه باعث شده تا قشر جوان بویژه دانشجویان وضعیت سختی به لحاظ اشتغال و سطح زندگی تجربه کنند اما باید بدانیم در شرایط فعلی مشارکت در انتخابات یکی از مسایل مهم کشور است که همه باید نسبت به آن حساس باشیم.

حجت الاسلام فاطمی نسب یادآور شد: دشمن درصدد است بین جوانان و آرمان‌های انقلاب فاصله بیندازد و هویت آنان را غرب زده کند اما باید با روشنگری و بصیرت افزایی سعی کنیم فریب دشمن را نخورده و در برابر حربه‌های آنها بایستیم.

 او گفت: ما اکنون وظیفه داریم بر اساس تکلیف عقلی،  شرعی و اخلاقی و تبعیت از رهبر معظم انقلاب در انتخابات حضوری گسترده داشته و در عرصه تعیین سرنوشت خود با نشاط حاضر شویم و با انتخاب درست، زمینه را برای پیشرفت کشور فراهم کنیم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha