حسن‌زاده: فوتسال ایران نیازمند اتفاقات خوب و نگاه مثبت است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتسال گفت: فوتسال ایران در حال حاضر نیازمند اتفاقات خوب و نگاه مثبت است تا بتواند به فینال جام جهانی برسد.

«علی اصغر حسن زاده» در حاشیه تمرین تیم ملی فوتسال اظهار داشت: واقعیت این است که ما دو، سه سال اردویی برگزار نکردیم و بازی تدارکاتی خوبی هم نداشتیم و شرایط تیم ملی اصلا خوب نیست. سه ماه تا جام جهانی که مهم‌ترین رویداد هر رشته‌ای است، وقت داریم و با توجه به کسب رده سومی در دور قبلی مسابقات، انتظار مردم و فوتسال دوستان از تیم ملی خیلی بالا است.

وی افزود: برنامه ریزی‌هایی که ظرف سه سال گذشته انجام شد نه در شأن فوتسال ایران است که نامی در جهان دارد و نه در حد انتظار است. امیدوارم در فاصله باقی مانده تا جام جهانی امکانات خوب و بازی‌های دوستانه برای تیم ملی در نظر گرفته شود چرا که انتظارات از فوتسال بالا است. البته انتظارات به جا است، زیرا توانایی‌های بازیکنان ایرانی در دنیا زبانزد است، اما امکانات ما به اندازه انتظارات نیست. امیدوارم که فدراسیون و رئیس جدید آن نظر خوبی به فوتسال داشته باشند زیرا تیم ملی ایران می تواند با یک برنامه ریزی خوب به فینال جام جهانی برسد.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در مورد احتمال فروش ساختمان کمیته فوتسال تصریح کرد: این مسائل مربوط به راس مدیریت است و به باشگاه‌ها نیز مربوط می‌شود. ساختمان کمیته متعلق به تیم‌های فوتسال است و امیدوارم اتفاقات خوبی برای آن رخ دهد. در حال حاضر فوتسال ایران نیازمند اتفاقات خوب و نگاه مثبت است.

وی درباره لغو شدن تورنمنت ‌های مختلف تدارکاتی اظهار داشت: همان طور که گفتم در سال‌های گذشته سال گذشته اردوهای خوبی برگزار نشد و برگزاری تورنمنت هم در حد خبر بود و هیچ مسابقه‌ای برگزار نشد. امیدوارم در ادامه بازی‌های خوبی داشته باشیم، زیرا این اتفاق در نتیجه گیری ما در جام جهانی تاثیرگذار است. همه منتظر درخشش تیم ملی در جام جهانی هستند.

حسن زاده در پایان گفت: نگاه‌ها باید به فوتسال به طور کلی عوض شود. همیشه تیم ملی پس از جام جهانی فراموش می‌شود و ۶ ماه تا آغاز جام جهانی بعدی مورد توجه قرار می‌گیرد. این واقعیت امر نیست. اگر می‌خواهیم نتیجه گیری ما استمرار داشته باشد باید در طول چهار سال برنامه منظم برای تیم در نظر گرفته شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha