تراکتور با برتری در شهرآورد تبریز نوار تساوی‌هایش را پاره کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال تراکتور پس از دو تساوی متوالی توانست در شهرآورد شهر تبریز ماشین سازی را شکست دهد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال تراکتور تبریز در دیداری معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید سلیمانی این شهر و با قضاوت ناصر جنگی به مصاف تیم همشهری خود یعنی ماشین سازی رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر شاگردان رسول خطیبی خاتمه یافت.

سرخپوشان شهر تبریز در حالی پای به این دیدار گذاشتند که پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا به دو تساوی رسیده بودند و برای باقی ماندن در جمع مدعیان کسب سهمیه به امتیاز این دیدار نیاز جدی داشتند.

یکی از نکات این مسابقه حضور محمدرضا اخباری دروازه بان ملی پوش در ترکیب تراکتور بود که این دروازه بان پس از هماهنگی با کادر فنی تیم ملی برای همراهی تیمش در لیگ مرخصی گرفته بود.

تراکتور در این دیدار خیلی زود توسط سامان نریمان جهان به گل رسید. این مهاجم در دقیقه ۳۵ روی یک حرکت انفرادی زیبا توانست دروازه ماشین سازی را باز کند.

نیمه نخست با همین نتیجه خاتمه یافت‌.

در نیمه دوم هم شاگردان رسول خطیبی دنبال بیشتر کردن اختلاف بودند که در دقیقه ۷۶ برای بار دوم در این دیدار گلزنی کنند.

میلاد فخرالدینی روی پاس زیبای اکبر ایمانی داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

البته دو تیم برای باز کردن دروازه موقعیت هایی داشتند که هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

این در حالی بود که ماشین سازی از دقیقه ۷۰ در پی اخراج محمد امین اسدی ده نفر کار را دنبال کرد. اسدی در دقایق ۲۷ و ۷۰ از داور اخطار دربافت کرد.

تراکتور با پیروزی در این دیدار سی و سه امتیازی شد و به رده ششم جدول رسید. ماشین سازی هم با تنها ۱۱ امتیاز قعر نشین لیگ برتر است

ترکیب تراکتور: 

محمدرضا اخباری، حمید بوحمدان ،میثم تیموری ،میلاد فخرالدینی ،ابوالفضل رزاق پور، اکبر ایمانی ،سامان نریمان جهان ،مهدی تیکدری، محمد قادری ،علی فتحی، محمد عباس زاده.

ترکیب ماشین سازی:

محمد امین رضایی ،وحید نعمتی، مهدی رستمی ،سیروس صادقیان ،بهمن سالاری، محمد امین اسدی، علی نجفی، حبیب گردانی، اتابک زارعی ،هاتف نادری، منصور باقری

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha