۵۲۸ واحد مسکونی مسکن ملی در گچساران ساخته می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۸ واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گچساران برای متقاضیان واجد شرایط این طرح پیش بینی شده است.

پژمان نیک اقبال روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد واحد مسکونی در ۲ مرحله و در زمینی به مساحت ۶۸ هزار متر مربع ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون برای ۴۳۴ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گچساران حساب بانکی افتتاح شده است  افزود: ۲ هزار و ۱۵۹ نفر در شهر دوگنبدان در طرح اقدام ملی مسکن در مناطق مختلف استان نام نویسی کرده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:میانگین پیشرفت کاری طرح اقدام ملی مسکن در شهر دوگنبدان بیش از۲۵درصداست.

نیک اقبالی عنوان کرد: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در گچساران تاکنون ۲۸۵میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال سهم آورده خود را پرداخت کرده اند.

مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد سرجمع سهم آورده متقاضیان طرح مسکن ملی در گچساران را ۳۵۴ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گچساران باید ۶۸میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال باقیماند سهم آورده خود را پرداخت کنند.

نیک اقبالی زیر بنای هر واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن را بین ۷۵ تا ۱۰۰ متر مربع اعلام کرد و افزود: تسهیلات بانکی هر واحد مسکونی ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ ۱۸ درصد است.

وی با بیان اینکه آورده هر متقاضی طرح اقدام ملی مسکن علی الحساب ۳۰ درصد برآورد شده است اضافه کرد: براساس ابلاغ جدید وزارت راه و شهرسازی ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای دهک اول، دوم و سوم این طرح تصویب شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha